Menu

Cart
Boldenone 250mgml Swiss RemediesBoldenone 250mgml Swiss Remedies
zoom

Boldenone 250mg Swiss Remedies

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Swiss Remedies Email
Array
Predajná cena 61 €
  • Popis
  • Recenzie

250mg/ml

10 ampulek 1ml

V súčasnej dobe sa tento prostriedok nachádza iba v prípravkoch vyrobených pre veterinárne použitie - pre kone, hovädzí dobytok a psov

BOLDENONE UNDECYLENATE

Boldane, Boldebal-H, Equipoise, Ganabol, Pace, Parenabol, Sybolin, Vebonol, ...

Terapeutická aplikácia:

Nezistená.

Popis:

V súčasnej dobe sa tento prostriedok nachádza iba v prípravkoch vyrobených pre veterinárne použitie - pre kone, hovädzí dobytok a psov. Ako však vyplýva z dostupných informácií, tento prostriedok produkuje výsledky zaujímavé práve pre dopingových konzumentov, ktoré údajne nie je možné dosiahnuť klasickými anabolicko-androgénnymi prostriedkami. Má silné anabolické pôsobenie s miernym androgénnym účinkom. Neprodukuje síce masívnu svalovú hmotu a nárast sily v krátkom čase, ale silný vplyv na proteínovú syntézu vyústi v konečnom dôsledku aj keď do pomalých, ale veľmi kvalitných prírastkov bez nadmerného zadržiavania vody. Spomína sa aj trvácnosť výsledkov dosiahnutých pomocou tohto prostriedku, ktoré ostávajú takmer bez zmeny aj niekoľko týždňov po ukončení steroidového cyklu. Ďalšou oceňovanou vlastnosťou je jeho nízka schopnosť aromatizácie, čo sa zneužíva v predsúťažnej príprave na zisk dramatickej tvrdosti svalstva, zvlášť v kombinácii s klasickými anabolicko-androgénnymi steroidmi. Udáva sa aj zvýšený pumpový efekt a nadmerná žilnatosť dosiahnutá práve zneužívaním boldenone undecylenate. Z vedľajších účinkov sa uvádza len veľmi zriedkavo akné, vystupnovaná agresivita, tzv. steroidová horúčka vyvolaná aplikáciou nie práve najčistejších veterinárnych prostriedkov. Zdôrazňuje sa jeho nízky negatívny vplyv na funkciu pečene.

Zneužívané dávky:

Z dostupných materiálov vyplýva, že týždenná zneužívaná dávka sa pohybuje v rozmedzí 50-300 mg, pričom za priemer zneužitia sa považuje 50 mg prostriedku aplikovaného každý druhý deň.

Forma:

sklenená 10 ml, 50 ml, 100 ml fľaša s obsahom 25 mg a 50 mg v 1 ml.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.