Menu

Cart
Follistatin Magnus Follistatin Magnus
zoom

Follistatin Magnus

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Magnus Pharmaticals Email
Array
Predajná cena 40 €
  • Popis
  • Recenzie

Follistatin-344 - výrazne zvyšuje rast svalovej hmoty a sily tým, že blokuje myostatínu (GDF-8 - proteín brzdiaci rast svalovej hmoty). Follistatin-344 je veľmi sľubný inhibítor myostatínu-u, s dostatočne bezpečným profilom.

Follistatin-344 - je tiež perfektnou voľbou pre športovcov, ktorí už nie sú schopní pravidelne cvičiť, alebo tých, ktorí prestali športovať, ale chcú zostať napriek tomu vo forme, s masívnou svalovou hmotou. Bolo dokázané, že čím menšia je zaťaženie svalov a menšie fyzická aktivita, tým vyššia je následne koncentrácia myostatínu.

Peptid Follistatin-344 - má tiež významný vplyv aj na omladenie tkanív. Jeho výrazný anti-aging efekt je porovnateľný s vplyvom melatonínu a iných peptidov, pozitívne pôsobiacich proti starnutiu.

S vekom produkcia Follistatinu v tele klesá, čím sa naopak zvyšujú nežiaduce účinky myostatínu. Myostatínu okrem toho, že brzdí rast svalovej hmoty, tiež regeneruje bunky v tukovom tkanive. A pretože telo začne na regeneráciu telesného tuku využívať vlastné endogénne proteíny a voľné aminokyseliny, nakoniec počet svalových vlákien s vekom výrazne a stále klesá. To je pravý dôvod, prečo sa ľudia v starobe stávajú "plní a obézny" (hromadí sa u nich tuk), a majú naopak nedostatok svalovej hmoty.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.