Menu

Cart
GNRH Triptorelin MagnusGNRH Triptorelin Magnus
zoom

GNRH Triptorelin Magnus

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Magnus Pharmaticals Email
Array
Predajná cena 48 €
  • Popis
  • Recenzie

Gonadotropín uvoľňujúci hormón (GnRH) - reálna alternatíva pre nárast sily a svalovej hmoty v porovnaní s anabolickými steroidmi, na báze prírodného endogénneho testosterónu a bez väčšiny ich vedľajších účinkov!

Gonadotropín uvoľňujúci hormón (GnRH - hormón uvoľňujúci gonadotropín), alebo tiež známy ako hormón uvoľňujúci luteinizačný hormón a luliberin, je trofický peptidový hormón zodpovedný za uvoľňovanie folikuly stimulujúceho hormónu (FSH) a luteinizačného hormónu (LH) z predného laloku hypofýzy. Gonadotropín uvoľňujúci hormón (GnRH) sa syntetizuje a uvoľňuje z neurónov vnútri hypotalamu. Peptid patrí do rodiny hormónov uvoľňujúcich gonadotropín. Uvoľnenie gonadorelínu predstavuje prvý krok v systéme fungovania hypotalamo-hypofyzárnej-gonadiální osi, ktorého výsledkom je u mužov výrazné zvýšenie hladiny testosterónu v krvi.

Gonadotropín uvoľňujúci hormón (GnRH) - bol prvýkrát syntetizovaný v roku 1977, a za jeho objasnenie získali Roger Gullemin a Andrew V. Schall Nobelovu cenu. Gonadotropín uvoľňujúci hormón GnRH je považovaný za neuro-hormón, pretože ho produkujú určité nervové bunky. Kľúčovou oblasťou pre výrobu GnRH je tzv. "Preoptická oblasť" hypotalamu (POA - preoptic area), ktorá obsahuje väčšinu neurónov vylučujúcich gonadorelínu. Po vyplavenie je gonadorelínu krvou transportovaný do hypofýzy, ktorá obsahuje gonadotropné bunky, s receptormi citlivými a reagujúcimi na gonadorelínu. Nadviazanie gonadorelínu-u na tieto receptory následne aktivuje v hypofýze syntézu a sekréciu gonadotropínov - luteinizačného hormónu (LH) a folikuly stimulujúceho hormónu (FSH).

Tieto procesy sú riadené podľa veľkosti a frekvencie pulzov GnRH, tak spätnou väzbou od androgénov a estrogénov. Nízkofrekvenčné GnRH impulzy vedú k sekrécii FSH, zatiaľ čo vysoké frekvencie pulzov GnRH stimulujú uvoľnenie LH. Existujú taktiež aj rozdiely v sekrécii GnRH medzi mužmi a ženami. U mužov je gonadorelínu (GnRH) vylučuje v pulzoch na konštantnej frekvencii; avšak u žien sa frekvencia impulzov mení v priebehu menštruačného cyklu, a tu je veľký nárast sekrécie gonadorelínu (GnRH) tesne pred ovuláciou. Sekrécia GnRH je pulzujúca u všetkých stavovcov, a je nevyhnutná pre správne reprodukčnej funkcie. Gonadotropín uvoľňujúci hormón (GnRH) degradovaný proteolýzou v priebehu niekoľkých minút. Činnosť GnRH tiež ovplyvňuje rôzne sexuálne správanie. Zvýšené hladiny GnRH vedú u žien k zvýšeniu libida a sexuálnej aktivity. U mužov zvýšenie GnRH vyvoláva prudký vzostup hladiny testosterónu, sprevádzaný všetkými jej typickými silnými anabolickými a androgénnymi účinkami.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.