Menu

Cart
GW-1516 Endurobo Magnus GW-1516 Endurobo Magnus
zoom

GW-1516 Endurobo Magnus

Nie je ešte ohodnotené Email
Array
Predajná cena 90 €
Upozorniť ma
 • Popis
 • Recenzie
 • Účinky GW-1516:

  • Silné spaľovanie prebytočného tuk v dôsledku zvýšenej absorpcie glukózy do tkanív a zvyšenej expresie génov, ktoré sa podieľajú na využití lipidov (namiesto svalových bielkovín a sacharidov sa spaľuje tuk)
  • Veľký nárast sily a vytrvalosti vášho tela
  • Športový výkon ako celok môže byť zvýšený až o 44%!

   

  GW-1516 (GW-501516, GSK-516) je modulátorom PPAR-β (proliferátorom peroxizómov aktivovaného receptoru beta), ktorý upravuje spaľovanie tukov prostredníctvom série spoločných mechanizmov:

  • Zvýšením príjmu glukózy do tkaniv kostrových svalov
  • Zvýšenou expresiou génov, najmä génov podieľajúcich sa na prednostnom použití lipidov (spaľujúcich tukové tkanivo namiesto sacharidov a bielkovín, za účelom uvoľnenia energie)

   

  Tento posun mení metabolizmus tela v prospech spaľovania tukov na energiu, súčasne použitieGW-1516 zabráni svalovému katabolizmu alebo zníženej hladine cukru v krvi.

  GW-1516  tiež zvyšuje nárast svalovej hmoty, ktorá zlepšuje glukózovú toleranciu a súčasne znižuje hromadenie tukovej hmoty, a to aj pri vysokom príjme tukov. Z čoho vyplýva, že  GW-1516 Maximum Endurance² má skutočne silný účinok proti obezite.

  Pri orálnom použití  GW-1516  v dávkach 10 mg denne bola zistená metabolická abnormalita u obéznych mužov, pravdepodobne v dôsledku silnej stimulácie oxidácie mastných kyselín. V experimentálnych štúdiách GW-501516 preukázal svoju schopnosť zvýšiť hladinu "dobrého cholesterolu" (HDL, alfa-cholesterol) s lipoproteínmi s vysokou hustotou až na 79%. Vysoká koncentrácia HDL významne znižuje riziko vzniku aterosklerózy a kardiovaskulárnych ochorení, na rozdiel od "zlého cholesterolu" (LDL), ktorý naopak tieto riziká zvyšuje.

  Optimálne dávkovanie  GW-1516  je 5-10 mg za deň (1-2 tablety).  GW-1516  má synergický efekt v kombinácii s AICAR, v klinických štúdiách táto kombinácia ukázala oveľa väčší nárast výdrže pri cvičení, ako keď sa užívala zlúčenina GW-1516 samostatne.

  Ešte pred olympijskými hrami v Pekingu v roku 2008 bolo vydané vyjadrenie, že GW-1516môže byť použitý športovcami ako látka zvyšujúca výkonnosť. Od roku 2009 však bol aj GW-1516 pridaný do zoznamu zakázaných látok. Celkový čas eliminácie GW-1516 môže dosiahnuť aj 40 dní a viac

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.