Menu

Cart
Ibutamoren MK-677 MagnusIbutamoren MK-677 Magnus
zoom

Ibutamoren MK-677 Magnus

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Magnus Pharmaticals Email
Array
Predajná cena 120 €
  • Popis
  • Recenzie

Ibutamoren MK-677 je silný tabletkový stimulant tvorby vlastného rastového hormónu (endogénneho HGH) a silne anabolického hormónu IGF-1 v tele. Športovci tento suplement využívajú predovšetkým pre jeho excelentnú schopnosť pomáhať budovať nové svalové prírastky (dosahovať pozitívnu dusíkovú bilanciu) a silné anti-katabolické účinky (schopnosti udržať a ochrániť svalovú hmotu pred rozpadom, degradáciou, katabolizmom). Ibutamoren MK-677 vám zaistí nezkutečnou celkovú regeneráciou tela a svalov! Odporúčame v PCT, udržia vám to novu svalovú hmotu!

Ibutamoren MK-677 - vysoko-efektívny stimulant tvorby HGH a IGF-1
 

Ibutamoren (MK-677, Ibutamoren Mesylate, MK-0677, L-163,191, Ghrelin-mimetic) je nepeptidový, silný a dlhodobo pôsobiaci selektívny agonista receptorov viažúcich Ghrelin. Tieto tzv. Ghrelinové receptory - GHSR (Growth hormone secretagogue receptors) spúšťajú v tele prirodzeným spôsobom tvorbu endogénneho rastového hormónu. Ibutamoren MK-677 stimuluje tvorbu rastového hormónu v podstate napodobňovaním funkcie a aktivity ďalšieho endogénneho hormónu Ghrelin: Výsledkom pôsobenia a naviazania sa Ibutamorenu MK-677 na Ghrelinové receptory je najprv uvoľňovanie GHRH (Growth-hormone-releasing hormone - hormónu uvoľňujúceho rastový hormón) z neurónov v Nucleus arcuatus (infundibulárnom jadre Hypotalamu), ktorý je následne prenesený hypotalamo-hypofyzárnym portálnym systémom do prednej Hypofýzy, kde pôsobením na GHRHR (Growth hormone-releasing hormone receptor - receptory hormónu uvoľňujúceho rastový hormón (receptory GHRH)) stimuluje samotnú výslednú sekréciu rastového hormónu - HGH Hypofýzou. 

Ibutamoren MK-677 však dokáže nielen účinne stimulovať tvorbu HGH prostredníctvom imitácie aktivity Ghrelinu a pôsobenia na Ghrelinové receptory, ale súčasne zosilňuje aj signalizáciu GHRH (hormónu uvoľňujúceho rastový hormón) v GHRHR (receptoroch hormónu uvoľňujúceho rastový hormón) prednej Hypofýzi, redukuje uvoľňovanie Somatostatínu (nežiadúceho hormónu, ktorý blokuje uvoľňovanie GH), a súčasne ešte aj inhibuje signalizáciu Somatostatínových receptorov. Stimuluje teda tvorbu HGH všetkými dosiaľ známymi štyrmi môžnými spôsobmi, vďaku čomu sa jedná o jeden z najúčinnejších, najsilnejších a najviac efektívnych stimulantov HGH - tvorby prirodzeného rastového hormónu v tele vôbec!

Klinickými testami bolo zistené, že u zdravých dospelých mužov je Ibutamoren MK-677 dokonca ešte efektívnejší než samotný GHRH: Po užití 1 dennej dávky Ibutamorenu MK-677 25 mg bola nameraná maximálna koncentrácia HGH až 22.1 µg / l. Po 7 dňoch užívania tejto dávky testované subjekty vykazovali trvalé zvýšenie hladín a koncentrácie IGF-1, a napriek tomu že boli v striktnej diéte, ktorá by u placeba spôsobovala stav negatívnej dusíkovej bilancie (katabolický stav - stratu svalovej hmoty), pri užívaní Ibutamorenu bol tento stav obrátený a dosiahli naopak pozitívnu dusíkovú bilanciu (anabolický stav), čo potvrdilo vysokú efektivitu a excelentnú schopnosť Ibutamorenu MK-677 budovať nové valové prírastky. Zistilo sa, že Ibutamoren zvyšuje permanentne a dlhodobo úroveň IGF-1 v krvi o 40-90% počas celej doby jeho užívania! Štúdie zamerané zase na liečbu osteoporózy zase dokázali, že vďaka užívaniu Ibutamorenu došlo k zvýšeniu kostnej minerálnej hustoty, čo potvrdilo jeho pozitívny vplyv na kostnú denzitu. Predpokladá sa, že MK-677 posiluje aj imunitný systém a odolnosť organizmu. 

 

Hlavné účinky a benefity Ibutamoren MK-677:
 

Výsledkom užívania Ibutamorenu MK-677 je prudké zvýšenie tvorby endogénneho HGH, ktoré následne vyústi do výrazného a permanentného zvýšenia silne anabolického hormónu IGF-1 a retencie dusíka v tele (anabolického stavu). Zvýšenie prirodzenej hladiny HGH a IGF-1 má nespočetné množstvo benefitov pre organizmus a celkové zdravie. Ibutamoren silne podporuje nárast svalovej hmoty, zlepšenie výkonnosti a kondície, spaľovanie tukov, lepšiu a rýchlejšiu regeneráciu, kvalitný spánok (k zlepšeniu spánku spravidla dochádza až po niekoľkých dňoch užívania), zlepšenie stavu a kvality pokožky, zvyšuje hustotu kostí, pomáha hojiť staré rany, prináša veľmi silný pocit energie a vitality, a má výrazny antikatabolický a antiaging (omladzujúci) efekt. Ďalšou cennou vlastnosťou MK-677 je fakt, že ani jeho dlhodobé užívanie nespôsobuje súčasne zvýšovanie produkcie a hladiny Kortizolu (nežiadúceho, stresového, a veľmi silne katabolického hormónu). Ibutamoren MK-677 je skvelý spôsob, ako môžete jednoducho, veľmi efektívne a bezbolestne úžasne zvýšiť Vaše prirodzené hladiny HGH a IGF-1, a využiť všetky benefity, ktoré so sebou prinášajú.

  • Ibutamoren MK-677 silne podporuje nárast svalovej hmoty a anabolický stav organizmu (pomáha udržiavať pozitívnu dusíkovú bilanciu)
  • Ibutamoren MK-677 má silný anti-katabolický efekt, účinne ochraňuje svalovú hmotu pred degeradáciou
  • Ibutamoren MK-677 zlepšuje výkonnosť a kondíciu
  • Ibutamoren MK-677 zrýchľuje metabolizmus tukov - pomáha splaľovať prebytočný telesný tuk a predchádzať jeho opätovnému ukladaniu
  • Ibutamoren MK-677 prináša veľmi dobrú a rýchlejšiu regeneráciu svalov a celého tela, pomáha liečiť staré rany a zranenia
  • Ibutamoren MK-677 v noci výrazne zlepšuje kvalitu spánku, ráno a cez deň prináša veľmi silný pocit sviežosti, energie a vitality
  • Ibutamoren MK-677 vedie k výraznému zlepšeniu stavu a kvality kože, pomáha vyhladzovať vrásky
  • Ibutamoren MK-677 má silný anti-aging efekt, omladzuje organizmus, pôsobí proti stárnutiu

 

Odporúčané užívanie a dávkovanie Ibutamoren MK-677:
 

Optimálna dávka je 25-50 mg Ibutamorenu denne (1-2 tablety), max. 75 mg (max. 3 tab denne, vyššie dávky už nepredstavujú výrazny alebo lineárny nárast účinkov, ale naopak - môžu priniesť nežiadúce účinky). Zvyčajná doba užívania je 8-12 týždňov. Avšak ani pri dlhodobom dennom užívaní 12 alebo až 24 mesiacov neboli v lekárskych štúdiach zistené žiadne výrazné alebo nebezpečné vedľajšie účinky. Pre kulturistov je najviac zaujímavé zaradiť Ibutamoren MK-677 buď do objemových cyklov, kde veľmi efektívne pomáha budovať novú svalovú hmotu, alebo ho využiť ako silný anti-katalický prostriedok na udržanie získanej svalovej hmoty (vrátane ako vhodný prostriedok aj v PCT, alebo počas drastických diét). Plný nástup účinkov a efekt Ibutamorenu MK-677 sa prejaví zvyčajne po cca. prvých 7 dňoch jeho užívania. 

Extrémne efektívna kombinácia pre nárast masívnej a tvrdej svalovej hmoty je spoločné užívanie Ibutamorenu MK-677 s LGD-4033 a inhibítormi Myostatínu, samozrejme pri dostatočnom dennom príjme bielkovín a pravidelnom silovom tréningu.

Úžasné orezanie a vyrysovanie sa dá dosiahnúť užívaním MK-677 spoločne s GW-1516 a Andarinom S-4, táto kombinácia je mimoriadne efektívna aj pre odstránenie veľmi odolného a problemového tuku, a dramticky zvyšuje svalovú hustotu.

Ibutamoren MK-677 je organizmom veľmi dobre znášaný a nepredstavuje pre neho žiadne výrazné alebo nebezpečné vedľajšie a nežiadúce účinky. Lekárske štúdie preukázali, že sa jedná o veľmi bezpečný stimulant HGH, a v laboratórnych testov sa dokonca zistilo pri jeho užívaní zníženie výskytu nádorov u myší, o čom sa vedci domnievajú, že je spôsobené zvýšenou odozvou imunitného systému - vďaka užívaniu MK-677. U citlivých jedincov sa však môžu prejaviť niektoré mierne nežiadúce účinky (hlavne pri vyšších dávkach), v podobe: tuhnutie končatín alebo opuchy končekov prstov, zavodnenie, letargia, postupne sa zvyšujúci hlad, zníženie citlivosti na inzulín, mierne zvýšenie tvorby prolaktínu (prípadne u ľudí mimoriadne precitlivelých na prolaktín je možné riziko vzniu gynekomastie, čo však predstavuje asi 1% mužov).

 

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.