Menu

Cart
Ligandrol (LGD-4033) MagnusLigandrol (LGD-4033) Magnus
zoom

Ligandrol (LGD-4033) Magnus

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Magnus Pharmaticals Email
Array
Predajná cena 114 €
  • Popis
  • Recenzie

Ligandrol (LGD-4033) - nejsilnější a nejefektivnější tabletový suplement pro budování svalové hmoty a síly na trhu! Silnejšie anabolický efekt ako Testosterone Propionate. Ak sa chcete vyhnúť negatívnym účinkom anabolických steroidu je LGD-4033 tá najlepšia alternatíva. Žiadne vedľajšie účinky ako u bežných steroidov.

Ligandrol (LGD-4033)má vysokou anabolickou aktivitu, díky které velmi efektivně pomáhá budovat masivní a zároveň kvalitní svalové přírůstky, při současně silné podpoře spalování tuků, excelentní regeneraci, a velmi nízkém resp. až zanedbatelném androgenním působení.

Ligandrol (LGD-4033)je reálná, srovnatelná a nejvíce efektivní alternativa k anabolicko-androgenním steroidům, bez jejich silných androgenních a škodlivých vedlejších účinků.

LGD-4033-Anabolic-steroids-Replacement-alternative

Jeho anabolický účinok v porovnaní s Ostarínom je 4 až 6 x silnejší !

Hlavní účinky a benefity Ligandrol (LGD-4033):

- Velmi silná anabolická aktivita ústící do masivního nárůstu svalové hmoty a síly, bez současných silných androgenních a vedlejších škodlivých účinků.
- Reálná a ve výsledcích srovnatelná alternativa k anabolicko-androgenním steroidům, bez jejich škodlivých a androgenních účinků!
- Silné anti-katabolické účinky a ochrana svalové hmoty před degradací
- Rychlý nástup účinku
- Relativně dlouhá doba účinnosti a poločas rozpadu na tabletový suplement (24-36 hodin)
- Silná podpora spalování tělesných tuků
- Velmi dobrá regenerace
- Zlepšení prokrvení a napumpování svalů během tréninku
- Celkové zlepšení zdraví, pohody a vitality
- Během celého cyklu nebo užívání se budete cítit skvěle a vitální


Výhody Ligandrol (LGD-4033) oproti anabolickým steroidům:

-   má velmi nízkou, prakticky zanedbatelnou androgenní aktivitu, díky které nemá žádné vedlejší a nepříznivé androgenní účinky, známé z užívání anabolicko-androgenních steroidů (mezi které patří hlavně velká retence vody a solí, akné, mastná pleť, vypadávání vlasů , zvětšování prostaty, nadměrný růst ochlupení, agresivita atd.)
-   není hepatotoxický (nepředstavuje žádnou zátěž a škodlivost pro játra)
-   nesnižuje tak prudce produkci endogenního testosteronu jako anabolické steroidy
-  nezpůsobuje zvýšenou tvorbu estrogenu a kortizolu
-   vede ke kvalitnějším a trvanlivější svalovým přírůstkem než se steroidy
-   má relativně dlouhou dobu účinnosti a poločas rozpadu 24-36 hodin
-  působí rychle, první zlepšení a výsledky se projeví obvykle již během prvního týdne užívání
-   je vysoce účinný i při orálním podání (nejsou potřeba injekce)
-  se může efektivně užívat až 12 týdnů


Ligandrol (LGD-4033) je jednoznačně nejefektivnější, nejsilnější a nejúčinnější SARM (selektivní modulátor androgenních receptorů) pro nárůst svalové hmoty a síly, z pomezi všech existujících a známých SARM. Jedná se o mimořádně výkonný SARM, se skutečně velmi silným anabolickým účinkem, který má pro budování svalové hmoty srovnatelný potenciál s orálními anabolickými steroiy, avšak nesrovnatelně méně vedlejších a škodlivých účinků, než oni.

Ligandrol (LGD-4033)má excelentní schopnost navázat se na androgenní receptory svalových buněk s velmi vysokou afinitou (Ki ~ 1 nM) a selektivitou - ARS (navazuje se na androgenní receptory pouze tam, kde je to žádoucí - ve svalových tkáních), díky čemuž dokáže být velmi efektivní při získávání nových masivních a zároveň i kvalitních svalových přírůstků, ovšem bez současných androgenních a vedlejších škodlivých účinků, dobře známých z užívání anabolicko-androgenních tabletových a injekčních steroidů (mezi které se hlavně řadí hepatotoxicita (velká zátěž a škodlivost pro játra ), silné potlačení až zastavení produkce endogenního testosteronu, aromatizace, prudký vzestup hladin estrogenů a kortizolu, velká retence vody a solí, akné, mastná pleť, vypadávání vlasů, zvětšování prostaty, nadměrný růst ochlupení, agresivita atd.).

Dosavadní provedené klinické testy jednoznačně potvrdily vysokou anabolickou aktivitu LGD-4033 a jeho jedinečnou schopnost budovat nové svalové přírůstky a zvětšovat sílu. V testu, kterého se zúčastnilo 116 dobrovolníků, už dávka jen 1 mg LGD-4033 denně přinesla u mužů, kteří ji užívali po dobu 21 dní viditelné zlepšení v množství a kvalitě svalové hmoty, zvýšení síly a snížení procenta tělesného tuku. V jiném testu bylo zase prokázáno, že ani relativně vysoká dávka 22 mg LGD-4033 denně podávaná několik týdnů nezpůsobila žádné nepříznivé účinky, zdravotní problémy ani žaludeční potíže. Kromě nárůstu svalové hmoty a síly přineslo užívání LGD-4033 u mužů i další příznivé účinky, v podobě velmi dobré regenerace, snížení tělesného tuku, celkového zlepšení zdraví a pocitu celkové pohody a vitality.

Ligandrol (LGD-4033) díky pokročilému absorbčnímu systému maximalizuje účinky a potenciál LGD-4033, a je nejsilnějším a nejefektivnějším tabletovým suplementem pro budování svalové hmoty a síly na trhu! Někteří kulturisté zaznamenaly během 6-týdenního cyklu s užíváním 10 mg Ligandrol (LGD-4033) denně v kombinaci s 3 tabletami Gigarelin-u Rx celkové přírůstky kvalitní a tvrdé svalové hmoty až 12 kg a více! (Samozřejmě při současném vysokém denním přísunu kvalitních proteinů, dostatečném kalorickém příjmu (glykogenové superkompenzaci) a intenzivním objemovém tréninku.)  Gigarelin rX + LGD-4033 Pro výborná kombinácia. LGD-4033 Pro je možné užívat kromě účelu pro podporu nárůstu masivní svalové hmoty velmi dobře i pro vyrýsování a zkvalitnění, nebo tzv . RECOMP (celkové přebudování postavy na atletickou, tj nárůst svalové hmoty při současném spálení nadbytečného tuku), jednotlivé formy použití se budou lišit v dávkování a příslušném tréninku.

Ligandrol (LGD-4033)nemá v podstatě žádné škodlivé účinky. Jediným možným nežádoucím efektem během jeho užívání je pokles tvorby vlastního testosteronu v těle, ten je však nesrovnatelně slabší a méně závažný, než jak je tomu při užívání steroidů. Míra potlačení tvorby testosteronu je přímo závislá na velikosti dávek LGD-4033, současně však kromě poklesu endogenního volného a celkového testosteronu dochází i k poklesu nežádoucího SHBG (sex hormone-binding globulinu - androgeny a estrogeny vážících globulinu, inhibijícího funkce testosteronu). Naproti tomu je velmi zajímavé zjištění, že nedochází ke snížení produkce LH (luteinizačního hormonu) a FSH (folikuly stimulujícího hormonu). Díky tomu je opětovná obnova tvorby vlastního testosteronu rychlá a bezproblémová (nikoliv problematická, jako po užívání steroidů), a hladina testosteronu se vrátí do normálu na původní hodnoty již v průběhu 1-2 týdnů po skončení užívání LGD-4033, doporučuje se však mini- PCT. Velmi cennou vlastností LGD-4033 je, že nemá vliv na zvýšení hladin estrogenů a kortizolu, a díky jeho vysoké selektivitě (ARS) se podařilo dosáhnout silný anabolický efekt, s minimálními, až zanedbatelnými současnými androgenními účinky (pro srovnání: skvělý poměr anabolické a androgenní aktivity je u LGD-4033 méně než 10 : 1, přičemž tento poměr je u testosteronu nebo většiny steroidů naproti tomu naopak až cca. 1: 1).


Doporučené užívání a dávkování Ligandrol (LGD-4033):


Rapid muscle gain - pro masivní nárůst svalové hmoty:

Sportovcům s tělesnou hmotností:

- do 80 kg doporučujeme užívat denně 1 tableta (10 mg) Ligandrol (LGD-4033), po dobu cyklu 6-12 týdnů
- nad 80 kg doporučujeme užívat denně 2-3 tablety (20-30 mg) Ligandrol (LGD-4033), po dobu cyklu 8-12 týdnů

Přičemž důležitými a nezbytnými předpoklady pro dosažení vynikajících výsledků jsou vysoký denní přísun kvalitních proteinů (min. 2 g na 1 kg body weight denně), dostatečný kalorický příjem (glykogenové superkompenzace) a intenzivní objemový trénink s těžkými váhami.

Pro dosažení maximálních výsledků doporučujeme užívat Ligandrol (LGD-4033) Magnus současně s 2-3 tabletami Gigarelin rX denně.Cutting - pro vyrýsování a spalování tuků:

Perfektní kombinace pro maximální vyrýsování, zkvalitnění a současné spalování tuků je užívat 2-3 tablety (6-9 mg) Ligandrol (LGD-4033) Magnus Pro spolu s 1-2 tabletami Andarine S-4 a 1-2 tabletami GW-1516 denně po dobu cyklu 6-12 týdnů.

Důležitým předpokladem pro dosažení dobrých výsledků je vysoce-proteinová nízko-kalorická dieta (s vysokým příjmem kvalitních proteinů a nízkým příjmem sacharidů), pravidelný intenzivní trénink a kardio.Muscle density & quality - pro svalovou hustotu a kvalitu:

Nejlepší kombinací pro svalovou hustotu a kvalitu je užívat 2 tablety (6 mg) Ligandrol (LGD-4033) Magnus spolu s 2-3 tabletami Gigarelin rX denně po dobu cyklu 6-12 týdnů.

Důležitým předpokladem pro dosažení dobrých výsledků je vysoce-proteinová dieta (s vysokým příjmem kvalitních proteinů) a pravidelný intenzivní trénink.RECOMP - pro přebudování postavy na atletickou (nárůst svalové hmoty při současném spálení tuku):

Mužům s tělesnou hmotností:

- do 80 kg doporučujeme užívat denně 2 tablety (10 mg) Ligandrol (LGD-4033) Magnus, po dobu cyklu 6-12 týdnů
- nad 80 kg doporučujeme užívat denně 3 tablety (20 mg) Ligandrol (LGD-4033) Magnus, po dobu cyklu 6-12 týdnů

Důležitým předpokladem pro dosažení dobrých výsledků je vysoce-proteinová nízko-kalorická dieta (s vysokým příjmem kvalitních proteinů a nízkým příjmem sacharidů), pravidelný intenzivní trénink a kardio minimálně 20 minut a alespoň 3x týdně.

Maximálně efektivní a synergicky účinkující kombinace pro RECOMP je užívání Ligandrol (LGD-4033) spolu s 1-2 tabletami GW-1516 a 1-2 tabletami Gigarelin rX denně. Ve všech uvedených způsobech a účelech použití doporučujeme začít a ukončit užívání stylem pyramidy (začít s nižší (poloviční nebo třetinovou) denní dávkou a během prvních 2 týdnů ji postupně zvyšovat až na plnou dávku + poslední dva týdny cyklu opačně snižovat z plné dávky na nižší dávku (třetinovou) v poslední dny užívání). Klinické testy sice nepotvrdily vliv LGD-4033 na zvýšení hladiny estrogenů, přesto však při denní dávce 4-5 tablet doporučujeme užívat anti-estrogen (např. Mesterolonum (Proviron apod)).Současně po cyklu trvajícím 8 týdnů a více, nebo užívání 4 tablet denně a více doporučujeme udělat mini-PCT (post-cycle therapy, malý ozdravný cyklus na obnovu tvorby endogenního testosteronu), optimálně 2-3 dávky 1500-2000 IU HCG po sobě s odstupem 3-4 dní (obnova tvorby testosteronu na původní úroveň je podstatně rychlejší a jednodušší po cyklu u LGD-4033 než u steroidů). Tabletové možnou alternativou PCT namísto injekčního HCG (v případě, že se chcete úplně vyhnout injekcím) jsou SERM (Selective Estrogen Receptor Modulator) Tamoxifen Citrate (např. Nolvadex) nebo Clomiphene Citrate (např. Clomid), které stimulují produkci LH a FSH. Po skončení kúry by měla následovat pauza v užívání LGD-4033 minimálně alespoň v délce provedeného cyklu. LGD-4033 není vhodný pro ženy.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.