Menu

Cart
Melanotan 2 Hilma-BiocareMelanotan 2 Hilma-Biocare
zoom

Melanotan 2 Hilma Biocare

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Hilma Biocare Email
Array
Predajná cena 39 €
  • Popis
  • Recenzie

Melanotan-2 - je syntetický melanokortinový peptidový hormón (analóg Melanocyty stimulujúceho hormónu - MSH), ktorý zvyšuje opálenie kože tým, že stimuluje melanocyty k produkcii ochranného pigmentu melanínu. Melanín ochraňuje pokožku pred spálením a inými škodlivými účinkami slnečného žiarenia alebo solária.

Prvý Melanotan 2 - bol syntetizovaný na Univerzite v Arizone. Vedci vedeli, že najlepšou ochranou pred rakovinou kože je dostatočná činnosť melanínu v ich bunkách, t. J. Proces opaľovania a zhnednutie pokožky. Na základe tohto poznatku navrhli, že najefektívnejší spôsob, ako sa chrániť pred rakovinou kože bude práve stimulácia prirodzené pigmentácie na vytvorenie ochranného zhnednutie pokožky pred účinkami UV lúčov. Prirodzene sa vyskytujúce hormón α-MSH spôsobuje melanogenézy - proces, pri ktorom melanocyty produkujú pigment kože (melanín). Polčas rozpadu prírodného hormónu α-MSH je však príliš krátky na to, aby mohol byť použitý ako terapeutické činidlo. A tak sa rozhodli nájsť silnejší a stabilnejší hormón - alternatívu, ktorý by bol viac použiteľný v praxi a spĺňal požadované kritériá. Výsledkom je Melanotan 2, ktorý bude v budúcnosti široko používaný nielen k stimulácii opaľovanie, ale aj ako prostriedok na prevenciu melanómu - rakoviny kože.

Melanotan 2 - má za následok okrem hlavného účinku, ktorým je zhnednutie a opálenie pokožky aj zvýšenie libida a zlepšenie sexuálnej funkcie u mužov aj u žien. Výskum tiež preukázal, že injekcia peptidu Melanotan 2 degradujú ľudskú chuť do jedla, preto ak máte nadváhu, Melanotan 2 vám môže pomôcť schudnúť. Pre tento účel je vynikajúci užívať Melanotan 2 spolu s extrémnym spaľovačom tuku HGH fragment.

V máji 2010, agentúra pre lieky Talianska (AIFA - Agenzia Italiana del Farmaco) sa stala prvou vládnou organizáciou v oblasti zdravia, ktorá oficiálne schválila Melanotan ako terapeutické činidlo pre talianskych občanov, ktoré znižuje bolestivú citlivosť na slnečné svetlo. Od tej doby si Melanotan získal popularitu a je všeobecne používaný aj ako vynikajúci liek na úpal.

Hlavné účinky:
     Prináša veľmi efektívne zhnednutie a opálenie pokožky vystavenej UV lúčom
     Je účinným prostriedkom na prevenciu melanómu (rakoviny kože)

 

Odporúčaná denná dávka je 10 mcg na 1 kg telesnej hmotnosti. Ak teda vážite napr. 100 kg, potom by ste mali 1x denne užiť 1000 mcg Melanotan-2. Jednu fľaštičku (ampulku) Melanotan-u 2 obsahujúce 10 mg účinnej látky je najlepšie rozriediť s 2 ml sterilnej vody (roztoku pre injekcie). Nebuďte nedočkavý, pretože výsledky sa objavujú postupne, v priebehu 1-3 týždňov. Melanotan 2 by sa mal aplikovať každý deň, až kým nie je dosiahnutá požadovaná opálenie a odtieň pokožky. Pre urýchlenie účinku a pigmentácie je dobré sa pritom súčasne aj primerane opaľovať 3 krát za týždeň (na slnku, alebo ísť do solária).
    Po dosiahnutí požadovaného odtieňa opálenie pokožky sa na jeho udržanie početnosť použitie a dávkovanie znižuje na 1-2 krát týždenne. Nezabudnite - čím viac budete vystavovať svoju kožu UV-žiarenie (solárium, slnko), keď sa vezme Melanotan 2, tým hlbšie a tmavšie opálenie prinesie (Melanotan 2 stimuluje telo k produkcii melanínu, a pleť následne stmavne ako reakcia na UV-žiarenie, namiesto spálenie a sčervenanie). Melanotan 2 dáva dobré opálenie iba pri kontakte kože s UV-žiarením. Ak vylúčime opaľovanie na slnku alebo v soláriu a obmedzíme sa iba len na príjem Melanotan-u 2, potom účinok nie je tak výrazný.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.