Menu

Cart
Parabolan - SIS Labs Parabolan - SIS Labs
zoom

Parabolan - SIS Labs

Nie je ešte ohodnotené Výrobca SIS Labs Email
Array
Predajná cena 119 €
  • Popis
  • Recenzie

Parabolan je najuznávanejšia značka pre trenbolon hexahydrobenzylkarbonát, pomaly pôsobiaci injekčný ester silného anabolického trenbolonu steroidov. Trenbolon sa najčastejšie vyskytuje ako trenbolon acetát, čo je oveľa rýchlejšie pôsobiaca forma lieku (pozri: trenbolon acetát). Použitý ester hexahydrobenzylkarbonátu používaný v tomto dokumente predlžuje uvoľňovanie trenbolonu o viac ako 2 týždne, čo sa vždy považovalo za vhodnejšie na použitie u ľudí kvôli menej častému plánu vstrekovania. Základný steroidný trenbolon je zhruba trikrát viac androgénny ako testosterón, čo z neho robí dosť silného androgénu. Vykazuje tiež asi 3-krát vyššiu aktivitu pri budovaní tkanív v porovnaní so svojimi androgénnymi vlastnosťami, vďaka čomu je oficiálna klasifikácia anabolického steroidu. Účinok budovania svalov trenbolonu sa často porovnáva s takými obľúbenými objemovými činidlami, ako je testosterón alebo Dianabol, ale bez rovnakých vedľajších účinkov súvisiacich s estrogénmi. Najčastejšie sa označuje ako liek na chudnutie a je veľmi obľúbený u športovcov pre svoju schopnosť podporovať rýchle budovanie sily, veľkosti svalov a definície.

 

Vedľajšie účinky (androgénne):

Aj keď je trenbolon klasifikovaný ako anabolický steroid, je dostatočne androgénny. Androgénne vedľajšie účinky sú u tejto látky stále bežné a môžu zahŕňať záchvaty mastnej pokožky, akné a rastu vlasov na tele / tvári. Anabolické / androgénne steroidy môžu tiež zhoršiť vypadávanie vlasov u mužov. Ženy sú tiež upozornené na potenciálne virilizačné účinky anabolických / androgénnych steroidov. Môže ísť o prehĺbenie hlasu, menštruačné nepravidelnosti, zmeny v štruktúre pokožky, rast vlasov v tvári a zväčšenie klitorisu. Enzým 5-alfa reduktázy okrem toho nemetabolizuje trenbolon575, takže jeho relatívna androgenicita nie je ovplyvnená finasteridom alebo dutasteridom.
 

Vedľajšie účinky (hepatotoxicita):

Trenbolon nie je c-17 alfa alkylovaný a všeobecne sa nepovažuje za hepatotoxický steroid; toxicita pre pečeň je nepravdepodobná. Tento steroid však má silnú úroveň rezistencie na poruchy funkcie pečene a u kulturistov, ktorí zneužívajú trenbolon, bola zaznamenaná závažná toxicita pečene.576 Aj keď je nepravdepodobné, hepatotoxicita sa nedá úplne vylúčiť, najmä pri vysokých dávkach.
 

Vedľajšie účinky (kardiovaskulárne):

Anabolické / androgénne steroidy môžu mať škodlivé účinky na cholesterol v sére. To zahŕňa tendenciu znižovať hodnoty HDL (dobrého) cholesterolu a zvyšovať hodnoty LDL (zlého) cholesterolu, čo môže posunúť HDL na rovnováhu LDL v smere, ktorý uprednostňuje väčšie riziko arteriosklerózy. Relatívny vplyv anabolického / androgénneho steroidu na sérové ​​lipidy závisí od dávky, spôsobu podania (perorálne vs. injekčné), typu steroidu (aromatizovateľného alebo nearomatizovateľného) a úrovne rezistencie na metabolizmus v pečeni. Vďaka svojej nearomatizovateľnej povahe a silnej odolnosti voči metabolizmu má trenbolon mierny až silný (negatívny) vplyv na hodnoty lipidov a aterogénne riziko. Anabolické / androgénne steroidy môžu tiež nepriaznivo ovplyvňovať krvný tlak a triglyceridy, znižovať endoteliálnu relaxáciu a podporovať hypertrofiu ľavej komory, čo potenciálne zvyšuje riziko kardiovaskulárnych chorôb a infarktu myokardu.

Počas aktívneho podávania AAS sa odporúča udržiavať aktívny kardiovaskulárny cvičebný program a minimalizovať príjem nasýtených tukov, cholesterolu a jednoduchých uhľohydrátov, aby sa znížil kardiovaskulárny kmeň. Odporúča sa aj doplnenie rybími olejmi (4 gramy denne) a prírodnou formuláciou na cholesterol / antioxidant, ako je Lipid Stabil alebo prípravok s porovnateľnými zložkami.
 

Vedľajšie účinky (potlačenie testosterónu):

Očakáva sa, že všetky anabolické / androgénne steroidy, ak sa užijú v dávkach postačujúcich na zvýšenie svalovej hmoty, potláčajú produkciu endogénneho testosterónu. Bez zásahu látok stimulujúcich testosterón by sa hladiny testosterónu mali vrátiť do normálu do 1-4 mesiacov od odtrhnutia lieku. Všimnite si, že dlhodobý hypogonadotropný hypogonadizmus sa môže vyvinúť sekundárne po zneužití steroidov, čo si vyžaduje lekársky zásah. V experimentálnych štúdiách sa zistilo, že trenbolon je približne trikrát silnejší pri potláčaní gonadotropínov ako testosterón na miligram na miligram.
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.