Menu

Cart
Primobolan Swiss Remedies Primobolan Swiss Remedies
zoom

Primobolan Injection Swiss Remedies

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Swiss Remedies Email
Array
Predajná cena 106 €
 • Popis
 • Recenzie
 • METHENOLONE ENANTHATE

  Nibal Injection, Primobolan-Depot, Primonabol-Depot, ...

  Terapeutická aplikácia:

  Nezistená.

  Popis:

  Jedná sa o injekčnú enanthátovú formu prostriedku methenolone, ktorá má podstatne dlhšiu dobu pôsobenia ako je to v prípade tabletovej acetátovej formy. Väčšina dopingových hriešnikov považuje tento prostriedok za dobrý základ takmer všetkých anabolických cyklov a to i napriek tomu, že svojim účinkom je vraj o niečo slabší ako známy nandrolone decanoate. Z dostupných informácií vyplýva, že sa zneužíva zväčša v období výstavby veľkej svalovej hmoty, ale niektorí dopingoví hriešnici ho aplikujú aj v príprave na súťaž. Je však nutné zdôrazniť, že v porovnaní s acetátovou formou spôsobuje výraznejšie uskladňovanie vody vo svalstve.

  Nežiadúce účinky:

  Vedľajšie účinky má veľmi mierne - väčšinou sa jedná o ľahké akné. Nearomatizuje, nespôsobuje zvýšenie krvného tlaku a nie sú známe ani výrazné negatívne vplyvy na pečeň. Všeobecne je považovaný za najbezpečnejšiu injekčnú formu anabolicko-androgénnych steroidov, ktorú zneužívajú aj takí dopingoví hriešnici, ktorí si spôsobili 17-alfa-alkylovanými steroidmi výrazné poškodenie organizmu. Samozrejme, všetky tieto publikované informácie nevylučujú potencionálne nebezpečenstvo v prípade masívneho podávania dlhú dobu.

  Zneužívané dávky:

  Z dostupných materiálov vyplýva, že týždenné zneužívané množstvo tohto prostriedku sa pohybuje v rozsahu 100-200 mg, pričom zväčša sa kombinuje s ostatnými anabolicko-androgénnymi prostriedkami. V období budovania svalovej hmoty sa najčastejšie spomínajú prostriedky typu testosterón-mix, stanozolol, ale aj nandrolone decanoate. V príprave na súťaž sa zneužíva aj s ostatnými "tvrdšími" dopingovými prostriedkami.

  Zaujala ma informácia o tom, že dopingoví hriešnici, ktorí sa vzhľadom na potencionálne nebezpečenstvo vyhýbajú silne hepatotoxickým prostriedkom, methenolone enanthate s úspechom kombinujú aj s testosterone undecanoate.

  Forma:

  injekčné ampuly s obsahom 50 mg, 100 mg.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.