Menu

Cart
Primobolan Swiss RemediesPrimobolan Swiss Remedies
zoom

Primobolan Tablets Swiss Remedies

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Swiss Remedies Email
Array
Predajná cena 142 €
 • Popis
 • Recenzie
 • METHENOLONE ACETATE

  Nibal tab., Primobolan tabl., Primobolan S tabl., Primonabol, ...

  Terapeutická aplikácia:

  Nezistená.

  Popis:

  Jedná sa o takmer čisto anabolicky pôsobiaci prostriedok s extrémne nízkym androgénnym účinkom. Napriek tomu dopingoví konzumenti ho zneužívali iba v obmedzenej miere, pretože prispieval iba k malému prírastku na hmotnosti, svalovej hmote i sily. Aj preto bol pravdepodobne nasadzovaný na časovo dlhšie obdobie, aby pomaly zaznamenávané výsledky boli v konečnom dôsledku zodpovedajúce očakávaniam. To všetko bolo údajne na druhej strane vyvážené trvácnosťou dosiahnutého pokroku.

  Keďže sa nejedná o 17-alfa-alkylovaný prostriedok, udávaná je relatívna neškodnosť pre pečeň. Relatívnosť však znamená, že vzhľadom na pomerne vysoké dávky prostriedku a dlhodobé používanie je tu predsa len riziko zvýšenia bilirubínových hladín. Ďalšie vedľajšie účinky, známe zo zneužívania ostatných anabolicko-androgénnych steroidov, sa pri tomto prostriedku (s výnimkou vypadávania vlasov) v dostupných materiáloch nespomínajú.

  Zneužívané dávky:

  Z dostupných informácií vyplýva, že efektívna denná dávka sa pohybuje v rozsahu 50-150 mg. Je to výrazne nižšie, ako predpokladá terapeutické dávkovanie. Tak ako je to už pre dopingových konzumentov typické, ani tento prostriedok sa nezneužíva osamote. Najčastejšie je zneužívaná kombinácia s prostriedkami s miernou androgénnosťou, ktoré nespôsobujú nadmerné zadržiavanie vody - napr. methenolone enathate, stanozolol a trenbolone. V niektorých materiáloch je podmieňovaný vysoký príjem prostriedku jeho rýchlou a masívnou inaktiváciou v tráviacom trakte. Zaujímavé sa mi zdá byť tvrdenie, že tomu sa dá predísť podjazykovým užívaním vo forme roztoku, ktorý vznikne zmiešaním methenolone acetate so zahriatym olejom obsahujúcim vitamín E (stačí napr. prepichnúť niekoľko toboliek vitamínu E).

  Forma:

  tablety s obsahom 5 mg, 25 mg, 50 mg.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.