Menu

Cart
Proviron Swiss RemediesProviron Swiss Remedies
zoom

Proviron Swiss Remedies

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Swiss Remedies Email
Array
Predajná cena 29 €
  • Popis
  • Recenzie

Je v podstate perorálne aktívny DHT derivát, ktorý bol objavený v roku 1960. 

Terapeutické využitie: pri mužských hypogonadizmoch spôsobených nedostatočnou tvorbou testosterónu, chorobné stavy vyžadujúce podporu anabolizmu telesných bielkovín, mužské osteoporózy. 

Vlastnosti: 

Nie je to steroid, jedná sa o androgénny prostriedok, ktorý sa užíva kvôli antiestrogénnym vlastnostiam. Na rozdiel od tamoxifenu, ktorý iba blokuje estrogénové receptory, mesterolon zabraňuje priamo aromatizácii a tým potláča vznik estrogénov. Pri užívaní tohto lieku sa udávajú aj nejaké tie svalové prírastky, aj keď sú minimálne, ide viacmenej o svalovú tvrdosť a hustotu. Je iba mierne hepatoxický pre pečeň či obličky, keďže sa nejedná o C17-alfa-alkylovanú látku. Mesterolon neovplyvňuje tvorbu vlastného testosterónu. Táto látka nestimuluje telo k produkcii testosterónu, používa sa len ako látka, ktorá sa používa na kompenzáciu nedostatku prirodzených mužských androgénov. Pri užívaní tohto lieku je riziko dlho pretrvávajúcich až bolestivých erekcií, vtedy je nutné dávku znížiť. Ďalšími vedľajšími účinkami sú vypadávanie vlasov a zväčšenie prostaty, tiež môže zvyšovať krvný tlak. Ako je známe, androgénne receptory sa nachádzajú tak ako vo svalových, tak aj v tukových bunkách, preto užívanie mesterolonu spolu s testosterónom podporuje rast svalov ale zároveň aj stratu tuku. Mesterolon spolu s testosterónom vytvárajú synergetický efekt v oblasti rastu svalov a spaľovania tukov, teda znásobuje sa anabolický efekt, prostredníctvom podpory lepšieho vstrebávania voľného testosteronu. 

Dávkovanie:

Half-life = 12 hodín. Denné dávky sa pohybujú od 25-200mg. Často krát sa užíva počas celej kúry 1 tableta denne, alebo ku koncu kúry, teda posledné 4 týždne, práve kvôli hore spomínanému synergetickému efektu spolu s testosterónom. V PCT sa veľmi často užíva spolu s tamoxifenom, systémom pyramídy smerom nadol od 3 tab prvý týžden, 2 tab druhý týžden a 1 tab posledný týžden. Tých variácií je samozrejme viac, záleží od steroidovej kúry. Jeho detekčná doba je 5-6 týždňov.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.