Menu

Cart

Hubnuti & Spalovanie tukov Featured

Hubnuti & Spalovanie tukov Hubnuti & Spalovanie tukov

Pozrieme sa na niektoré látky, ktoré vám môžu pomôcť zbaviť sa prebytočného tuku. Nehľadajte ich v športových predajniach, pretože ani jedna z nich u nás nie je povolená a sú to všetko lieky na predpis.

Asi vás sklamem, keď poviem, že na odbúranie tuku (lipolýzu) musíte prijať v potrave menej kalórií ako vaše telo spotrebuje. Tradične sa tento stav dosiahne znížením energetickej hodnoty prijatej potravy, a to buď zmenou potravy za menej energeticky výdatnú (napríklad obmedzením tuku v strave), alebo znížením množstva prijatej potravy. Ďalšou možnosťou je zvýšenie energetických nárokov tela. To sa dá dosiahnuť buď aeróbnym cvičením, alebo užívaním látok zrýchľujúcich metabolizmus. A práve o takýchto látkach je tento článok."


Neodporúčame používať gainer a iné sacharidové doplnky, dosť sa to ojebává celkovo je to nezmysel, je to predražený cukor. Málo cukru znamená vyššiu hladinu rastového hormónu, IGF-1. Cukor nema na rast a veľkosť svalov žádný vplyv, cukor brzní produkciu rastového hormónu, tým pádom brzdí rast svalovCukor je len energia, sacharidy nemaju s rastom svaů nič spolocneho. Svaly rastiu z bielkovín. svaly sú voda, bielkovíny, minerály. Odporúčame si kúpiť kvalitný syrovatkový proteín okolo 80% a vitamínové doplnky.  Ak chcete naozaj naberať svaly.

Malo bielkovinou znamena viac tukov, bielkovíny zrýchľujú metabolizmus vseobecne. U ženy 80-120g bielkovín, u chlapa 130-150g bielkovín, u profika 140-200g bielkovín, u sypača 300-350g bielkovín.

Trening v diéte je o ťažkých váhach a malem poctu opakovanie.

 

Clenbutherol
Clenbutherol sa používa na liečenie zúženia priedušiek - bronchospazmu. Má podobný účinok ako efedrín, pôsobí však na beta receptory priamo. Keďže neovplyvňuje alfa receptory, je jeho účinok podstatne silnejší ako účinok efedrínu. Na druhej strane však rýchlo spôsobí znecitlivenie beta-2 receptorov a približne po 2 týždňoch stráca účinnosť. Vtedy je zvykom zvýšiť dávku, ale to len urýchli ďalšie znecitlivenie beta receptorov. Clenbutherol je preto vhodný na krátkodobé kúry, zväčša na odbúranie posledných zvyškov tuku.

Užíva sa spravidla 3-krát denne 0,02 mg až 0,05 mg. Zo začiatku je vhodné začať s menšími dávkami a postupne sa prepracovať k udaným hodnotám. Obmedzia sa tým vedľajšie účinky látky. Kvôli dlhej životnosti clenbutherolu v ľudskom tele sa používa cyklus 1/1 (1 deň dávať a potom 1 deň prestávka) alebo 2/2 (2 dni dávať a potom 2 dni prestávka). U nás v lekárňach sa clenbutherol predáva pod označením Spiropent a je len na predpis.

Vedľajšie účinky sú najčastejšie búšenie srdca, trasenie rúk a svalové kŕče. Tieto spravidla po niekoľkých dňoch užívania ustúpia. Môžu sa však vyskytnúť aj ďalšie problémy ako závrate, pocit na zvracanie, bolesti hlavy, nekľud, poruchy srdcového rytmu. Clenbutherol by nemali užívať ľudia so zvýšenou činnosťou štítnej žľazy, zrýchlenou činnosťou srdca a poruchami srdcového rytmu.

Clenbutherol má silné anabolické účinky u zvierat.(9) Možno ste počuli o čínskych prasatách, u ktorých zistili jeho nadmernú koncentráciu. Farmári túto látku často používajú na zvýšenie hmotnosti chovaných zvierat. U človeka clenbutherol údajne anabolické účinky nemá. Je to však len teoretický predpoklad, založený na nižšom počte určitých receptorov v ľudskom tele oproti zvieratám. Posudzovať anabolické účinky clenbutherolu z praktických meraní nie je možné kvôli veľkému rozdielu medzi dávkami, ktoré sa aplikujú u zvierat (4 mg/kg) oproti ľuďom (0.04 mg/deň).

Clenbutherol je teda veľmi silným prostriedkom pre zbavenie sa tuku ak máme málo času. Je účinný asi 2 týždne a výsledky sú jasne viditeľné už po niekoľkých dňoch. Navyše po jeho užití máte veľa energie a pocit, že dokážete viac ako obyčajne. Mne osobne sa s clenbutherolom cvičí oveľa lepšie ako bez neho. Pri cvičení sa lepšie koncentrujem a viem sa prinútiť poctivo docvičiť aj neobľúbené a ťažké cviky s maximálnym nasadením. Mal som dosť problémy s kŕčmi, ale proti tomu je treba len piť veľa vody a užívať multiminerálové tabletky."
Taktiež je možné užívať túto látku spolu so Turinabolom.

Kúpiť ClenbuterolSibutramine
Sibutramín bol používaný od roku 1988 ako antidepresívum a k potláčaniu chuti do jedla, bol schválený v USA v roku 1997 pre liečebné účely spojené s obezitou.Sibutramin obsahuje Serotonin a Norepinephrin (oba látky sú veľmi účinné, neropinephrin dostáva telo do stresu a tým tlačí na odburávanie tuku, serotonin naopak skľudňuje a tým sa snaží potlačiť hlad). Je liek pre obéznych pacientov, ktorí nemajú v anamnéze kardiovaskulárne ochorenie a nie sú schopní znížit svoju hmotnost pomocou diéty a cvicenia. Pôsobí centrálne, v mozgu, kde vzniká signál pocitu hladu. Sibutramín znižuje pocit hladu, teda zvyšuje pocit sýtosti (ale nepotláča chuť do jedla) a zvyšuje energetický výdaj. Sibutramín sa spolu s nízkokalorickou diétou a cvicením odporúča na liečbu obezity u pacientov s počiatočným indexom telesnej hmotnosti (BMI) vyšším alebo rovným 30 kg/m2 alebo u pacientov s BMI vyšším alebo rovným 27 kg/m2 s inými známymi rizikovými faktormi ako je cukrovka typu II alebo dyslipidémia. Nemá návykové ani psychostimulačné účniky Medzi nežiadúce účinky patria problémy so spánkom, zápcha a pocit suchosti v ústach. Medzi dalšie nežiaduce úcinky patrí rýchly tep, zvýšený krvný tlak, búšenie srdca (palpitácie), návaly tepla, bolest hlavy, úzkosť alebo závrat.

Kúpiť  Sibutramine

 

T3 - Liothyronine
T3 a T4 sú hormóny štítnej žľazy, ktoré sú ňou produkované a dôsledkom ich činnosti sa stimuluje potreba kyslíku s uvoľňovaním tepla, taktiež pôsobia na rast a vývoj, zvyšujú vstrebávania sacharidov z čreva, regulujú metabolizmus tukov a majú vplyv aj na syntézu bielkovín. Prirodzený pomer vylučovania týchto hormónov v tele je 20 ku 1 (T4 ku T3).
T4 je neaktívny hormón štitnej žľazy, ktoré po vylúčení je následne podľa potreby premieňaný na T3. Využívajú sa v kulturistike väčšinou v diete pre zrýchlený metabolizmus, čím sa podporí spaľovanie tukov.
Taktiež sa ale využívajú v kúre s rastovým hormónom, ktorý znižuje produkciu týchto hormónom, preto je dôležité tieto hormóny doplniť v syntetickej podobe.
Ich syntetické užívanie predstavuje záťaž pre srdce.
Liothyronin T3 - je syntetický hormón štítnej žľazy, ktorý dokáže zvýšiť metabolizmus až o 4%, je silnejší ako T4 v rámci účinku spaľovania tukov, používa sa väčšinou v krátkych cykloch (4-6 týždňov), často krát sa kombinuje s AAS, alebo sa užíva v PCT jeho half-life = cca 24 hodín, dennú dávku treba rozdeliť na 2 krát
Levothyroxin T4 - je tie syntetický horóm štítnej žľazy, je slabší hormón oproti T3, využíva sa väčšinou v dlhších cykloch, kombinuje sa najčastejšie s rastovým hormónom jeho half-life = cca 7 dní
Obe tieto hormóny pôsobia katabolicky, preto je dôležité ich užívať spolu s antikatabolickými látkami, môžu sa kombinovať s clenbuterolom

Kúpiť  Liothyronine

 

Salbutamol

Používa sa na liečbu ľudí, ktorí trpia poruchami dýchania, na liečbu astmy.
Má podobné účinky clenbuterolu, s tým rozdielom, že má oproti clenbuterolu omnoho kratší half-life (1,5 – 4 hod), preto je ho nutné dávkovať častejšie a tiež má antikatabolické účinky. V kulturistike sa používa pre jeho schopnosť „páliť“ tuky a celkom priaznivo ovplyvňuje intenzitu tréningu. Spomínajú sa aj mierne svalové a silové prírastky počas doby užívania salbutamolu, teda má narozdie od clenbuterolu anabolický efekt. Dalšou jeho skvelou vlastnosťou je, že ak sa použije počas kúry, dokáže priaznivo udržiavať hladinu cholesterolu, v PCT zase pomáha dostať hladinu cholesterolu k normálu. Teda salbutamol dokáže znížiť hladinu zlého a zvýšiť hladinu dobrého cholesterolu. Najčastejšie nežiaduce účinky sú jemné chvenie , nervozita , bolesť hlavy , svalové kŕče , sucho v ústach, búšenie srdca, zrýchlený tep, arytmia, návaly horúčavy, poruchy spánku. Je mierne hepatoxický.

Tento liek bol objavený v roku 1968 a bol predávaný pod obchodným názvom Ventoline. Jeho ďalšie obchodné názvy sú Airomir , Asthalin , Asmol , Buventol , Proventil , Salamol , Sultanol a Volmax.  Maximálny účinok salbutamolu sa prejaví v najlbižších 5 až 20 minútach po podaní, napriek tomu sa salbutamol odporúča prijať cca 60 min pred tréningom. Salbutamol pôsobí na vylučovanie cAMP, tento hormón ďalšími chemickými procesmi dokáže istým spôsobom zvýšiť rýchlosť protosyntézy a tým sa vlastne aj vysvetľuje anabolický efekt Salbutamolu. (napr. u potkanov v priebehu 3 týždňoch sa zistilo zvýšenie protosyntézy o 20%)

Ľudské štúdie na zdravých ľuďoch v podstate preukázali nárast svalovej sily pri užívaní salbutamolu po dobu 14 dní v dávke 16mg denne. Sledovaná sila sa zvýšila o 12%, tieto dosiahnuté vysledky sa do 7 dní vytratili. Ďalšia štúdia po 21 dňoch užívania salbutamolu 16mg denne poukázala na 22% zvýšenie sily.  Po týždni užívania salbutamolu v dávke 16mg môžeme sledovať zvýšenie hladiny dobrého cholesterolu (HDL) o 10,5% a zníženie hladiny zlého cholesterolu (LDL) o 15%.Najnovšie štúdie poukazujú aj na to, že užívanie salbutamolu dokáže zvýšiť aj hladinu T3, teda hormón štítnej žľazy. V podstate salbutamol je tak účinný ako aj clenbuterol z hľadiska zvýšenia anabolizmu, bohužiaľ ale s jednou podstatnou výnimkou salbutamol je účinný pri terapeutických dávkach, kdež to anabolický efekt clenbuterolu sa prejaví až po dávkach, ktoré by mohli znamenať smrť. A to všetko vďaka kratšiehu half-life salbutamolu. Užívanie salbutamolu tiež spôsobuje zniženie taurinu, čo pravdepodobne spôsobuje často spomínané svalové krče. Teda užívanie taurínu spolu so salbutamolom by nebolo na škodu.  V štúdiach na zvieratach, ktoré majú 2 násobný počet beta 2 receptorov, pri užívaní clenbuterolu bola zaznamenaná takmer vo všetkých prípadoch hypertrofia srdca, kdež to ale pri salbutamole doposial ani jedna štúdia nenasvedčuje vzniku tohto efektu.
 Ako najbezpečnejšia denná dávka sa javí 16 mg, ak berieme do úvahy pomer anabolický efekt a vedľajšie účinky.  Ďalšou zaujímavosťou je, že účinok salbutamolu sa nestraca tak rýchlo ako účinok clenbuterolu. Štúdie preukazujú, že účinky salbutamolu začínajú klesať (samozrejme záleží od človeka) približne v 6-10 týždni.Účinok spaľovania tuku pri salbutamole je identickký s účinok clenbuterolu
Taktiež je možné užívať túto látku spolu so Turinabolom.

Kúpiť Salbutamol

 

GW-1516 Maximum Endurance

Je modulátorom PPAR-β (proliferátorom peroxizómov aktivovaného receptoru beta), ktorý upravuje spaľovanie tukov prostredníctvom série spoločných mechanizmov: Zvýšením príjmu glukózy do tkaniv kostrových svalov. Zvýšenou expresiou génov, najmä génov podieľajúcich sa na prednostnom použití lipidov (spaľujúcich tukové tkanivo namiesto sacharidov a bielkovín, za účelom uvoľnenia energie). Tento posun mení metabolizmus tela v prospech spaľovania tukov na energiu, súčasne použitie  zabráni svalovému katabolizmu alebo zníženej hladine cukru v krvi. Ttiež zvyšuje nárast svalovej hmoty, ktorá zlepšuje glukózovú toleranciu a súčasne znižuje hromadenie tukovej hmoty, a to aj pri vysokom príjme tukov. Z čoho vyplýva, že  má skutočne silný účinok proti obezite. V experimentálnych štúdiách GW-501516 preukázal svoju schopnosť zvýšiť hladinu "dobrého cholesterolu" (HDL, alfa-cholesterol) s lipoproteínmi s vysokou hustotou až na 79%. Vysoká koncentrácia HDL významne znižuje riziko vzniku aterosklerózy a kardiovaskulárnych ochorení, na rozdiel od "zlého cholesterolu" (LDL), ktorý naopak tieto riziká zvyšuje.

Kúpiť GW-1516

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.