Menu

Cart

Kvalita |Trvácne prírastky Featured

Kvalita |Trvácne prírastky Kvalita |Trvácne prírastky

Pozrieme sa na niektoré látky, ktoré vám môžu pomôcť nabrať kvalitnu svalovú hmotu. Nehľadajte ich v športových predajniach, pretože ani jedna z nich u nás nie je povolená a sú to všetko lieky na predpis.

Neodporúčame používať gainer a iné sacharidové doplnky, dosť sa to ojebává celkovo je to nezmysel, je to predražený cukor. Málo cukru znamená vyššiu hladinu rastového hormónu, IGF-1. Cukor nema na rast a veľkosť svalov žádný vplyv, cukor brzní produkciu rastového hormónu, tým pádom brzdí rast svalovCukor je len energia, sacharidy nemaju s rastom svaů nič spolocneho. Svaly rastiu z bielkovín. svaly sú voda, bielkovíny, minerály. Odporúčame si kúpiť kvalitný syrovatkový proteín okolo 80% a vitamínové doplnky.  Ak chcete naozaj naberať svaly. Malo bielkovinou znamena viac tukov, bielkovíny zrýchľujú metabolizmus vseobecne. U ženy 80-120g bielkovín, u chlapa 130-150g bielkovín, u profika 140-200g bielkovín, u sypača 300-350g bielkovín.

 

Stanozolol
Jedná sa o prostriedok zvláštny už tým, že existuje v dvoch formách - tabletovej a injekčnej. Injekčná forma navyše nemá rozpustenú aktívnu zložku v oleji, ako je to pri injekčných anabolicko-androgénnych prostriedkoch tohto typu takmer pravidlom, ale vo vode. Injekčná forma stanozololu je v dostupných zahraničných materiáloch všeobecne považovaná za účinnejšiu ako forma orálna. V dostupných materiáloch je uvedené, že na obľube tohto prostriedku medzi dopingovými konzumentmi nič nemení ani fakt, že účinná látka je rozpustená vo vode, následkom čoho je nutná aplikácia v krátkych časových úsekoch. Stanozolol je odvodený od dihydrotestosterónu, takže nearomatizuje na estrogény a len zriedkavo spôsobuje zvýšenú retenciu vody. I preto býva zneužívaný predovšetkým v príprave na súťaže. V kombinácii s ostatnými anabolicko-androgénnymi prostriedkami údajne aj v objemovom období produkuje dobré výsledky v náraste sily aj kvalitnej svalovej hmoty.Všeobecne sa tvrdí, že má veľmi mierne negatívne účinky, ktoré však v prípade dlhodobejšieho zneužívania prostriedku môžu výrazne vzrásť. V takomto prípade sú bežné bolesti hlavy, vzostup hodnôt HDL a LDL, prípadne zvýšenie krvného tlaku. Negatívny vplyv na pečeň je podmienený veľkosťou zneužívanej dávky.Napriek tomu, že neexistuje vedecky zdôvodnené tvrdenie, že tabletová forma je menej účinná ako forma injekčná, väčšina dopingových konzumentov dá ruku do ohňa, že je to tak. Predpokladá sa, že tento názor vznikol vzhľadom na rozdiel v zneužívanom dávkovaní, ktoré je pri obidvoch formách odlišné. Pri tabletovej forme, vzhľadom na to, že to je 17-alfa-alkylovaný prostriedok, dopingoví konzumenti, ak sa chcú vyhnúť ťažkému poškodeniu pečene, zákonite zneužívajú miligramovo redukované denné dávky.Vedľajšie účinky tabletovej formy sú adekvátne forme injekčnej. Je ale nezodpovedanou otázkou, ako sa na organizmus športovca dokáže podpísať dlhodobé zneužívanie, prípadne podávanie masívnych dávok tohto prostriedku. 

Kúpiť Stanozolol

 

Turanabol Tablets
Jeho anabolický účinok je taktiež nižší ako u methandienónu, čo je ale výhodou, pretože má omnoho vyrovnanejší anabolicko androgénny pomer pôsobenia. Jeho užívanie prináša mierne svalové, no o to väčšie silové prírastky. Používa sa väčšinou v cykloch zameraných na naberanie kvalitnej hmoty. Netreba ale zabúdať, že na jeho skutočné účinky si treba počkať, respektíve nástup jeho účinkov je pomalý. Dokáže výrazne zvýšiť protosyntézu a pri vyššom dávkovaní aj krvný tlak, čoho výsledok je často krát bolesť hlavy. Taktiež citeľne zvyšuje napumpovanosť počas tréningu. Znižuje hladinu SHBG a tým zvyšuje množstvo voľného TST v krvi a čo prináša synergetický efekt práve pri spoločnom užívaní so syntetickým TST z hľadiska zvýšenia anabolického efektu.

Kúpiť Turanabol

 

Methenolone Acetate

Jedná sa o takmer čisto anabolicky pôsobiaci prostriedok s extrémne nízkym androgénnym účinkom. Napriek tomu dopingoví konzumenti ho zneužívali iba v obmedzenej miere, pretože prispieval iba k malému prírastku na hmotnosti, svalovej hmote i sily. Aj preto bol pravdepodobne nasadzovaný na časovo dlhšie obdobie, aby pomaly zaznamenávané výsledky boli v konečnom dôsledku zodpovedajúce očakávaniam. To všetko bolo údajne na druhej strane vyvážené trvácnosťou dosiahnutého pokroku.

Keďže sa nejedná o 17-alfa-alkylovaný prostriedok, udávaná je relatívna neškodnosť pre pečeň. Relatívnosť však znamená, že vzhľadom na pomerne vysoké dávky prostriedku a dlhodobé používanie je tu predsa len riziko zvýšenia bilirubínových hladín. Ďalšie vedľajšie účinky, známe zo zneužívania ostatných anabolicko-androgénnych steroidov, sa pri tomto prostriedku (s výnimkou vypadávania vlasov) v dostupných materiáloch nespomínajú.

Kúpiť Primobolan


Gigarelin rX

Revolučný GHR produkt s neporovnateľne vyššou efektivitou a účinnosťou, presahujúcou dokonca aj hodnoty a úrovne injekčných GHR peptidov, a syntetického rastového hormónu (rHGH). Má výrazne anabolické účinky (efektívne podporuje proteínovú syntézu, hyperpláziu a hypertrofiu svalových buniek) bez súčasných nežiadúcic androgénnych účinkov, a silné antikatabolické účinky (pomáha ochrániť svalovú hmotu pre degradáciou, a udržať športovcom dosiahnutú fyzickú kondíciu a svalovú hmotu aj v prípade, že práve netrénujú). Učinne zlepšuje svalovú tvrdosť, kvalitu, definíciu, reliéf a hustotu. Významne zvyšuje výkonnosť a vytrvalosť. Efektívne zlepšuje telesný metabolizmus a pomáha spalovať nežiadúci telesný tuk, ktorý súčasne dokáže vďaka nemu organizmus využiť ako zdroj extra energie pre Váš tréning a výkon. Prináša veľmi dobrú a vysoko-efektívnu regeneráciu nielen svalovej hmoty po náročnom tréningu, ale aj celkovú vynikajúcu regeneráciu a ozdravenie celého tela, vrátane všetkých vnútornych orgánov.

Kúpiť Gigarelin rX

Ibutamoren MK-677

Výsledkom užívania Ibutamorenu MK-677 je prudké zvýšenie tvorby endogénneho HGH, ktoré následne vyústi do výrazného a permanentného zvýšenia silne anabolického hormónu IGF-1 a retencie dusíka v tele (anabolického stavu). Zvýšenie prirodzenej hladiny HGH a IGF-1 má nespočetné množstvo benefitov pre organizmus a celkové zdravie. Ibutamoren silne podporuje nárast svalovej hmoty, zlepšenie výkonnosti a kondície, spaľovanie tukov, lepšiu a rýchlejšiu regeneráciu, kvalitný spánok (k zlepšeniu spánku spravidla dochádza až po niekoľkých dňoch užívania), zlepšenie stavu a kvality pokožky, zvyšuje hustotu kostí, pomáha hojiť staré rany, prináša veľmi silný pocit energie a vitality, a má výrazny antikatabolický a antiaging (omladzujúci) efekt. Ďalšou cennou vlastnosťou MK-677 je fakt, že ani jeho dlhodobé užívanie nespôsobuje súčasne zvýšovanie produkcie a hladiny Kortizolu (nežiadúceho, stresového, a veľmi silne katabolického hormónu). Ibutamoren MK-677 je skvelý spôsob, ako môžete jednoducho, veľmi efektívne a bezbolestne úžasne zvýšiť Vaše prirodzené hladiny HGH a IGF-1, a využiť všetky benefity, ktoré so sebou prinášajú.

Kúpiť Ibutamoren

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.