Menu

Cart

Objem |Masívne prírastky Featured

Objem |Masívne prírastky Objem |Masívne prírastky

Pozrieme sa na niektoré látky, ktoré vám môžu pomôcť nabrať masívnu svalovú hmotu. Nehľadajte ich v športových predajniach, pretože ani jedna z nich u nás nie je povolená a sú to všetko lieky na predpis.

Pozrieme sa na niektoré látky, ktoré vám môžu pomôcť nabrať masívnu svalovú hmotu. Nehľadajte ich v športových predajniach, pretože ani jedna z nich u nás nie je povolená a sú to všetko lieky na predpis.

Musím ešte povedať, že koncept – objemovka – rysovačka pochádza hlavne z prípravy súťažných kulturistov, ktorí majú rok rozdelený podľa dátumov súťaží. Bežnému človeku však takýto prístup neodporúčam. Kulturista totiž všetko úsilie vkladá do jedného súťažného dňa. Je mu jedno, ako vyzerá týždeň pred súťažou, alebo týždeň po súťaži.Aký má zmysel pre kondičného cvičenca pol roka priberať a v konečnom dôsledku zhoršovať svoju postavu priberaním tuku a potom pol roka toto zhadzovať? Bežný človek predsa cvičí pre radosť a chce vyzerať dobre celý rok, nie len krátke obdobie cez rok.

Úroveň súťažného kulturistu nedosiahneš bez špecializovaných postupov (tréning, strava...) a vrcholná forma vydrží niekedy iba pár dní. Nie je lepšie usilovať sa o dlhodobejší efekt, aj keď nie taký extrémny?

Kondičný cvičenec dokáže po celý rok udržiavať určité rozumné množstvo tuku a pritom pomaličky budovať svaly a zlepšovať svoju postavu.  V každej posilke je veľa veľkých chalanov, ale iba výnimočne majú dobrú postavu. Väčšinou sú iba veľkí. O tom však kulturistika nie je.

Neodporúčame používať gainer a iné sacharidové doplnky, dosť sa to ojebává celkovo je to nezmysel, je to predražený cukor. Málo cukru znamená vyššiu hladinu rastového hormónu, IGF-1. Cukor nema na rast a veľkosť svalov žádný vplyv, cukor brzní produkciu rastového hormónu, tým pádom brzdí rast svalovCukor je len energia, sacharidy nemaju s rastom svaů nič spolocneho. Svaly rastiu z bielkovín. svaly sú voda, bielkovíny, minerály. Odporúčame si kúpiť kvalitný syrovatkový proteín okolo 80% a vitamínové doplnky.  Ak chcete naozaj naberať svaly. Malo bielkovinou znamena viac tukov, bielkovíny zrýchľujú metabolizmus vseobecne. U ženy 80-120g bielkovín, u chlapa 130-150g bielkovín, u profika 140-200g bielkovín, u sypača 300-350g bielkovín.Príklad jedálničku v objemovke môže byť takýto:

  1. raňajky – praženica 5-6 vajec, nízkotučný syr, celozrnné pečivo,
  2. desiata  – proteínový nápoj, banán, piškóty
  3. obed – 200 g mäsa, ryža (200 g), zelenina
  4. olovrant – celozrnné pečivo so šunkou a syrom
  5. večera – 200 g mäsa, ryža, zelenina
  6. 2. večera – tvaroh, orechy, hrozienka

Pred spaním si daj výdatné proteínové jedlo - najlepší je napríklad nočný proteín s pomalou vstrebateľnosťou.

Vyhni te sa príliš veľkej záťaži - obmedz aktivity, ktoré vyžadujú veľký výdaj energie. Toto spomalí rast vašich svalov.

 

Testosterone Enanthate

Z dostupných informácii vyplýva, že sa jedná o prostriedok, ktorý je dopingovými konzumentmi zneužívaný ako čisto objemový anabolicko-androgénny steroid. Svojimi výstavbovými účinkami údajne predči aj tzv. hardsteroidy (oxymetholone, trenbolone, methandienone), ktoré sú považované za jedinečné pri zneužití zameranom na nárast brutálnej hmoty. Má silné androgénne pôsobenie s intenzívnou anabolickou aktivitou, ktoré vyvolávajú vysokú retenciu vody, nárast svalovej hmoty a excelentný vzrast silového potencionálu oceňovaný najmä medzi silovými dopingovými konzumentmi. Uvádzané sú aj vynikajúce regeneračné schopnosti, ktoré dosahujú vraj tak vysoké parametre, že ten, kto užíva testosterone enanthate môže po dvoch-troch hodinách od intenzívneho tréningu nôh, bez ťažkosti ešte absolvovať povedzme tréning chrbta. Spomínané sú aj vysoké stavy napumpovanosti. Zneužívaný je i športovcami, ktorí vplyvom dlhoročného ťažkého tréningu trpia chronickými bolesťami kĺbov a stavcov, na zmierenie týchto bolestí prejavujúcich sa práve pri cvičení. Za nadpriemerné výsledky dosiahnuté prostriedkom testosterone enanthate sa však musí zaplatiť vo forme neobvyklo bohatých negatívnych vlastností. Prostriedok veľmi ľahko aromatizuje, následkom čoho v dobe zneužitia sú veľmi časté tzv. feminizačné prejavy (obaľovanie sa tukom v bokoch, gynekomastia), prudko znižuje endogénnu produkciu testosterónu, bežný je vzrast krvného tlaku, akné na chrbte, hrudníku a ramenách, ktoré ale nastupujú často až po vysadení prostriedku. Samozrejmosťou je znížená spennatogenéza a miestami až neovládateľná agresivita. Zaujímavá je informácia o tom, že jeho negatívne pôsobenie na pečeň v porovnaní s orálne podávanými steroidmi je ale nepomerne nižšie.

Kúpiť Testosterone Enanthate

 

Testosterone Cypionate

Tento prostriedok vzhľadom na to, že je vyrábaný prevažne v USA, patrí údajne k najčastejšie zneužívaným práve športovcami tejto krajiny. Dokonca som sa stretol s tvrdením, že je to americká verzia európskeho testosterone enanthate s rovnakými účinkami, vlastnosťami a aj vedľajšími účinkami. Z dostupných informácií vyplýva, že sa jedná o silne androgénne a anabolicky pôsobiaci, ľahko aromatizujúci prostriedok. Dopingoví konzumenti udávajú jeho vynikajúce účinky na zvýšenie svalového objemu, hmotnosti a sily. Jedným dychom sa však priznáva veľká nestabilita týchto výsledkov, ktoré prudko klesajú po jeho vysadení. Je to prirodzené, pretože pôsobí dramaticky na zníženie endogénnej produkcie testosterónu a zároveň spôsobuje nadmerné zadržiavanie vody v tele. Skúsení dopingoví konzumenti však tento problém vedia minimalizovať dodatočným zneužitím antiestrogénnych prostriedkov (tamoxifen citrate, mesterolone) a prostriedkov schopných vplývať na zvýšenie produkcie telu vlastného testosterónu (HCG).

Kúpiť Testosterone Cypionate

Testosterone Mix

Môžeme označiť ako štvorzložkovvý testosterón. Štyri rôzne účinné látky sú navzájom tak zladené, že zaisťujú dlhú dobu pôsobenia v tele. Z týchto dôvodov ho mnohí porovnávajú sa Sustanon. Toto porovnanie nie však príliš na mieste, pretože medzi týmito preparátmi existujú skutočne veľké rozdiely, pretože v nich nie sú použité všetky rovnaké účinné látky. Sustanon je velmi populární steroid. Uživatelé si jej vysoce cení, neboť ve srovnání s ostatními testosteronovými preparáty nabízí několik výhod. Jedná se o směs čtyř různých testosteronů, které na základě dobře sladěného složení vykazují synergistický efekt. Účinek čtyř testosteronů se časově doplňuje, takže sustanon začíná působit velmi rychle a zůstává v těle aktivní po dobu několika týdnů. Díky rovněž obsaženému Propionatu rozvine Sustanon svůj účinek během jednoho dne a Decanoat zajistí tří- až čtyřtýdenní aktivitu. Sustanon vykazuje výrazný androgenní efekt, který se spojuje se silně anabolickými komponenty. Sustanon potlačuje endogenní produkci testosteronu. U žen nelze příjem depotního testosteronu doporučit, poněvadž silně zvyšuje hladinu androgenů a výsledkem by mohly být virilizační příznaky.

Kúpiť Testosterone Mix

 

Nandrolone Decanoate

Tento produkt, ktorý sa na trhu objavil počiatkom 60. rokov, patril k najobľúbenejším dopingovým prostriedkom v dobách, kedy nehrozilo riziko dopingových kontrôl. V súčasnosti, kvôli dlhej detekčnej dobe ho zneužívajú iba tí dopingoví konzumenti, ktorým toto riziko nehrozí. V rôznych článkoch a materiáloch publikovaných v zahraničí je zdôrazňovaná jeho výnimočná schopnosť zvyšovať svalové prírastky a silu v prípade prísunu dostatočného množstva bielkovín, ako aj schopnosť potláčať bolesti v kĺboch (plecia, kolená, lakte) v dôsledku vysokej retencie vody v týchto problematických oblastiach.Okrem klasických negatív vyplývajúcich z jeho zneužitia, spomínaná je i zlá zrážanlivosť krvi, prejavujúca sa napríklad častým krvácaním z nosa. Pozoruhodná je aj udávaná veľmi nízka hepatotoxicita.

 Kúpiť Nandrolone Decanoate

Boldenone Undecylenate 

V súčasnej dobe sa tento prostriedok nachádza iba v prípravkoch vyrobených pre veterinárne použitie - pre kone, hovädzí dobytok a psov. Ako však vyplýva z dostupných informácií, tento prostriedok produkuje výsledky zaujímavé práve pre dopingových konzumentov, ktoré údajne nie je možné dosiahnuť klasickými anabolicko-androgénnymi prostriedkami. Má silné anabolické pôsobenie s miernym androgénnym účinkom. Neprodukuje síce masívnu svalovú hmotu a nárast sily v krátkom čase, ale silný vplyv na proteínovú syntézu vyústi v konečnom dôsledku aj keď do pomalých, ale veľmi kvalitných prírastkov bez nadmerného zadržiavania vody. Spomína sa aj trvácnosť výsledkov dosiahnutých pomocou tohto prostriedku, ktoré ostávajú takmer bez zmeny aj niekoľko týždňov po ukončení steroidového cyklu. Ďalšou oceňovanou vlastnosťou je jeho nízka schopnosť aromatizácie, čo sa zneužíva v predsúťažnej príprave na zisk dramatickej tvrdosti svalstva, zvlášť v kombinácii s klasickými anabolicko-androgénnymi steroidmi. Udáva sa aj zvýšený pumpový efekt a nadmerná žilnatosť dosiahnutá práve zneužívaním boldenone undecylenate. Z vedľajších účinkov sa uvádza len veľmi zriedkavo akné, vystupnovaná agresivita, tzv. steroidová horúčka vyvolaná aplikáciou nie práve najčistejších veterinárnych prostriedkov. Zdôrazňuje sa jeho nízky negatívny vplyv na funkciu pečene.

Kúpiť Boldenone Undecylenate

Methenolone Enanthate

Jedná sa o injekčnú enanthátovú formu prostriedku methenolone, ktorá má podstatne dlhšiu dobu pôsobenia ako je to v prípade tabletovej acetátovej formy. Väčšina dopingových hriešnikov považuje tento prostriedok za dobrý základ takmer všetkých anabolických cyklov a to i napriek tomu, že svojim účinkom je vraj o niečo slabší ako známy nandrolone decanoate. Z dostupných informácií vyplýva, že sa zneužíva zväčša v období výstavby veľkej svalovej hmoty, ale niektorí dopingoví hriešnici ho aplikujú aj v príprave na súťaž. Je však nutné zdôrazniť, že v porovnaní s acetátovou formou spôsobuje výraznejšie uskladňovanie vody vo svalstve.

Kúpiť Methenolone Enanthate

 

Trenbolon Enanthate

Kulturistike sa začal užívať práve kvoli svojmu veľkému potenciálu, ktorý sa samozrejme aj veľmi rýchlo potvrdil a Trenbolón sa môže hrdo pýšiť pomenovaním = "Kráľ steroidov". Užívanie Trenbolónu so sebou prináša nárast kvalitnej svalovej hmoty, úžasnej tvrdosti a svalovej sily. Chemicky je veľmi blízky práve nandrolónu, keďže je 19-nortestosterónu derivát, čo so sebou v praxi prináša isté vyhody, zároveň ale aj nevýhody. Je možné ho užívať rovnako ako v objemových cykloch, tak aj v cykloch určených na naberanie kvalitnej svalovej hmoty. V kúrach na kvalitu je najčastejšie užívaný práve Trenbolón Acetát ktorý je kombinovaný s TST Propionátom, a v kúrach zameraných na naberanie objemu sa skôr používa Trenbolón Enanhtát, ktorý sa kombinuje s TST, ktorý disponuje dlhým esterom. Nadobudnuté výsledky z akejkoľej formy trenbolónu sú veľmi ťažko udržateľné a pre ich udržateľnosť je potrebné cyklus poriadne premyslieť a vypracovať agresívnu PCT. Na to sa ale bližšie pozrieme neskôr. 

Ide o AAS, ktorý ma rovnaké chemické účinky ako všetky ostatné AAS, no s tým rozdielom, že je vo všetkých smeroch omnoho viac výraznejší. 
Trenbolón sa viaže na androgénne receptory cca 5 krát silnejšia ako TST, výrazne zvyšuje hladinu dusíka vo svaloch, čo vedie k zvýšenej protosyntéze.
Už ako som spomínal, trenbolón rovnako ak aj u zvierat, tak aj u ľudí dokáže zvýšiť apetít.
Dokáže zo všetkých AAS najvýraznejšie zvýšiť hladinu IGF-1 v tele, čo je veľmi dôležitý peptíd v tele, ktorý v podstate ovplyvňuje chod takmer každej bunky v tele. Hladina IGF-1 v tele pri užívani Trenbolónu sa dokáže zvyšiť o cca 200%. Taktiež ale aj zvyšuje citlivosť buniek na tento peptíd. 
Ako jeden z mála AAS dokáže priamo ovplyvňovať stratu tuku v pozitívnom slova zmysle, zjednodušene povedané, vykazuje tuk spaľujúce účinky
Má silnú produkčnú účinnosť, v podobnom smere ako inzulín, samozrejme sa ale s inzulínom nedá porovnávať. Jednoducho dokáže silno zvyšovať využitie všetkých prijatých živín a minerálov prostredníctvom prijatej stravy. 
Neviem či existuje AAS, ktorý dokáže tak silno zvyšovať hladinu červených krviniek ako práve Trenbolón, čo do istej miery prináša svoje pozitíva v podobe extrémne viditeľnej žilnatosti, extrémnej napumpovanosti a vyššej svalovej výdrže z hľadiska lepšieho prenosu kyslíka. 
Zvyšuje proces svalovej regenerácie na doposiaľ nepoznanú úroveň v porovnaní s inými AAS, tiež sa mu prisudzuje schopnosť rýchlejšieho hojenia sa rán či treningových zranení.
Trenbolón úspešne zabraňuje tvorbe kortizolu v tele, zjednodušene sa dá povedať, že pôsobí ako inhibítor kortizolu, nie je síce známe akým spôsobom, ale v tomto smere patrí medzi TOP AAS. 
Zvyšuje rýchlosť doplňovania a využitia glykogénu vo svaloch

Kúpiť Trenbolon Enanthate

Methyl-1-Testosterne

 Jedná sa o účinnú orálnu formu testosterónu. Ako je známe, samotný testosterón pri orálnej aplikácii sa v pečeni mení zväčša na neaktívnu zložku a do krvi sa dostáva v účinnej forme len 5-10% z podaného množstva. Methyltestosterone pôsobí veľmi krátko po podaní, preto sa často spomínajú formy zneužitia tesne pred výkonom (tréningom, súťažou) slúžiace k vybičovaniu dopingového konzumenta k vyššej výkonnosti. Sú zdokumentované zneužitia vzpieračmi, vrhačmi aj hráčmi amerického futbalu.V kulturistike sa používa prevažne v objemovej príprave. Výsledkom zneužitia je silový prírastok i prírastok na hmotnosti vyvolaný mohutným nahromadením vody. V prípade, že sa užíva samostatne, po vysadení dochádza k rýchlemu návratu do východzej pozície. V dostupnej literatúre sa spomína aj zneužitie v príprave na súťaž, kedy nízkoenergetická diéta častokrát vyúsťuje iba do mierneho tréningového nasadenia. So zneužitím methyltestosterone bývajú takéto stavy údajne len veľmi zriedkavé.

Kúpiť Methyl-1-Testosterne


Oxymethnolone

Je považovaný za najsilnejší a najefektívnejší anabolicko-androgénny steroid, o ktorom sa tvrdí, že dokáže zabezpečiť vo veľmi krátkom čase fantastické výsledky v náraste sily aj hmoty. Vzhľadom nato, že má výraznú schopnosť zadržiavať vodu v organizme, svalové prírastky dosiahnuté s týmto prostriedkom predstavujú zväčša hrubú masu, s typickým opuchnutým a naliatým vzhľadom svalstva bez akejkoľvek rezby. I preto je zneužívaný predovšetkým v mimosúťažnom, objemovom období, kde pôsobí ako rastový a silový akcelerátor, vraj s nedosiahnuteľným pumpovým efektom. Zaznamenané je dokonca tak silné napumpovanie svalstva, ktoré postačuje na nadpriemerné zaťaženie svalstva iba niekoľkými sériami pre jednu svalovú skupinu. Navyše, oxymetholone je údajne schopný podržať silovú úroveň na vysokom stupni takmer počas celej tréningovej jednotky. Skúsení anabolickí zneužívači tvrdia, že výrazné zadržiavanie vody a svalová nekvalita v tomto období sa dá redukovať disciplínou v strave a kombináciou s niektorými antiestrogénne pôsobiacimi prostriedkami (tamoxifen, mesterolon). Okrem toho, v takomto prípade sú udávané aj výrazné regeneračné účinky, čo je možno aj príčinou toho, že niektorí z kulturistov tento prostriedok využívajú s úspechom aj v príprave na súťaž. V takomto prípade však problémy so zadržiavaním vody musia riešiť radikálnejším spôsobom - zneužívaním ďalších dopingových prostriedkov - diuretík. Ak ste začali výskať od radosti, že tu je konečne niečo pre vás, milí dopingoví konzumenti, mám tu aj niekoľko menej povzbudivých informácií - v prípade vysokých dávok, prípadne pri dlhodobom zneužívaní, patrí do skupiny anabolicko-androgénnych steroidov s najviac škodlivými účinkami.

Kúpiť Oxymethnolone


Methandienone

Popularita Dianabolu pramení z jeho takmer okamžitého a veľmi silného anabolického efektu. Je to zďaleka najpopulárnejší steroid používaný športovci a mnohých z nich považovaný za najlepší steroid, ktorý bol kedy vyrobený. Nie nadarmo bol označovaný ako "Raňajky šampiónov". Pre vysokú retenciu vody zjavne nejde o steroid vhodný na rysovanie. Je však výborný na získanie sily a svalovej hmoty v objemovom cykle, zrejme druhý v tomto efektu za Anadrolem, avšak pri menšom výskyte vedľajších účinkov.Vedľajšie účinky:-Hoci sa Dianabol líši od boldenonu iba alkyláciou na 17. uhlíka, jeho vedľajšie účinky sú podstatne silnejšie a prejavujú sa hlavne v dávkach nad 20-30 mg / deň. Hoci jeho náchylnosť na aromatizáciu je slabšia ako u testosterónu, vzniknutý estrogén 17-alfa methylestradiol je oveľa potentnější ako estradiol. Retencia vody a vysoký krvný tlak sú teda dosť časté, a to už v nízkych dávkach. Užívanie Nolvadexu alebo Clomid počas cyklu tieto účinky minimalizuje.
Začiatočnícka kúra zostavená iba z tabletových výrobkov a určená na nárast kvalitnej svalovej hmoty. Dĺžka 7 týždňov. Dennú dávku methandienonu a stanozololu treba rozdeliť do 2-3 dávok a užívať po jedle v rovnomerných časových odstupoch (napr. po raňajkách, obede a večeri). Ťažší športovci môžu zvoliť vyššie dávky methandienonu (do 40 mg denne na vrchole). Vzhľadom na finančnú náročnosť stanozololu je možné pri 2 mg alternatívach použiť nižšie denné dávky. Schémy s alternatívnymi dávkami sú zverejnené na stiahnutie pod ilustračnou tabuľkou tejto schémy. Použitie látok na ochranu pečene by malo byť pri tejto schéme samozrejmosťou.

Kúpiť Methandienone

 

LGD-4033 Pro (Ligandrol)
Nejsilnější a nejefektivnější tabletový suplement pro budování svalové hmoty a síly na trhu! Pro má vysokou anabolickou aktivitu, díky které velmi efektivně pomáhá budovat masivní a zároveň kvalitní svalové přírůstky, při současně silné podpoře spalování tuků, excelentní regeneraci, a velmi nízkém resp. až zanedbatelném androgenním působení.
LGD-4033 Pro je reálná, srovnatelná a nejvíce efektivní alternativa k anabolicko-androgenním steroidům, bez jejich silných androgenních a škodlivých vedlejších účinků. Velmi silná anabolická aktivita ústící do masivního nárůstu svalové hmoty a síly, bez současných silných androgenních a vedlejších škodlivých účinků. Reálná a ve výsledcích srovnatelná alternativa k anabolicko-androgenním steroidům, bez jejich škodlivých a androgenních účinků!
Silné anti-katabolické účinky a ochrana svalové hmoty před degradací.
Rychlý nástup účinku, relativně dlouhá doba účinnosti a poločas rozpadu na tabletový suplement (24-36 hodin). Silná podpora spalování tělesných tuků. Velmi dobrá regenerace
Zlepšení prokrvení a napumpování svalů během tréninku. Celkové zlepšení zdraví, pohody a vitality, během celého cyklu nebo užívání se budete cítit skvěle a vitální

Kúpiť LGD-4033 Pro

 

Ostartine (MK-2866) (G236)

(Tiež známy ako Enobosarm, GTX-024 a MK-2866) je selektívny modulátor androgennych receptorov (SARMs), vykazujúci silné anabolické pôsobenie, zhodné so silou anabolického pôsobenia prírodného testosterónu (v pomere 1:1). Ostarine má vysokú biologickú dostupnosť aj pri orálnom prijatí, preto nemusí byť podávaný injekčne. Štruktúrou však nepatrí ani k steroidným, a ani k peptidovým hormónom. Pôvodne bol tento liek vyvinutý v medicíne na liečbu svalovej atrofie a osteoporózy. Cennou vlastnosťou Ostarine je, že nijako nepotláča produkciu vlastné testosterónu v tele (nemá spätnú väzbu na úroveň prírodného endogénneho testosterónu), preto ani po skončení kúry s užívaním Ostarinu nie je potrebná žiadna hormonálna substitučná terapia. Genesis Biology Ostarine môže byť taktiež využitý ako výborný prostriedok naochranu svalovej hmoty pre degradáciou / rozpadom (má dobré anti-katabolické účinky).Ostarine je úplne legálny v mnohých krajinách po celom svete. Pre svoje pozitívne vlastnosti saOstarine stáva veľmi rýchlo populárny medzi kulturistami hlavne v Európe a USA, kde je možné zakúpiť ho v rôznych formách: vo forme tabliet, vo forme roztoku na perorálne podanie, alebo aj ako injekčný roztok. 

Kúpiť Ostartine

 

Je dôležité po objemovej kúre nasadiť poriadnu 
PCT-Clomid,Tamoxifen,HCG s cieľom udržať čo najviac nadobudnutých 
prírastkov. Je potrebné nasadiť pomerne dostatočné množstvo 
antikatabolizátorov, alebo látok, ktoré budú predlžovať anabolický efekt
 ako Clenbuterol alebo Salbutamol.

 

 

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.