Menu

Cart

Síla |Vytrvalost´ Featured

Síla |Vytrvalost´ Síla |Vytrvalost´

Pozrieme sa na niektoré látky, ktoré vám môžu pomôcť nabrať silu a vytrvalošt. Nehľadajte ich v športových predajniach, pretože ani jedna z nich u nás nie je povolená a sú to všetko lieky na predpis.

Neodporúčame používať gainer a iné sacharidové doplnky, dosť sa to ojebává celkovo je to nezmysel, je to predražený cukor. Málo cukru znamená vyššiu hladinu rastového hormónu, IGF-1. Cukor nema na rast a veľkosť svalov žádný vplyv, cukor brzní produkciu rastového hormónu, tým pádom brzdí rast svalovCukor je len energia, sacharidy nemaju s rastom svaů nič spolocneho. Svaly rastiu z bielkovín. svaly sú voda, bielkovíny, minerály. Odporúčame si kúpiť kvalitný syrovatkový proteín okolo 80% a vitamínové doplnky.  Ak chcete naozaj naberať svaly. Malo bielkovinou znamena viac tukov, bielkovíny zrýchľujú metabolizmus vseobecne. U ženy 80-120g bielkovín, u chlapa 130-150g bielkovín, u profika 140-200g bielkovín, u sypača 300-350g bielkovín.

Oxandrolone

Má slabé androgenne účinky, teda spôsobuje veľmi silné prírastky na sile ale bez nadmerného zvýšenia hmotnosti, pretože nevyvoláva v tele takmer žiadne zadržiavanie vody. Oxandrolone sám o sebe nespôsobuje kvalitatívne významnú zmenu svalovej hmoty. Podľa najnovších štúdií ale získaná hmota sa udržuje dlhodobo. Nearomatizuje ani pri vyššom a dlhodobejšom užívaní. Táto látka pri krátkodobom a nízkom užívaní neovplyvňuje endogénnu produkciu testosteronu. Pri dlhodobom užívaní je ale bežným javom atrofia semenníkov. (Štúdia ukázala že po dobu 12 týždňov pri užívaní 80mg denne sa potlačila endogénna tvorba testosteronu o 67%). Oxandrolon nie je vhodný pre naberanie objemov, skôr pre silu a svalovú tvrdosť, pretože podporuje myofibrilárnych hypertrofiu a stimuluje zásoby kreatínfosfátu. Niektorí powerlifteri tvrdia, že ide o steroid číslo 1 pre naberanie sily bez zvyšovania telesnej hmotnosti a nadmernej retencie vody. Rozvoj svalovej hmoty postupuje pomaly, ale jedná sa o vysoko kvalitné svalovinu. Oxandrolon je preto široko používaný powerliftermi, ktorí chcú zvýšiť silu, ale zostať vo svojej hmotnostnej kategórii. Je tiež dobrou voľbou pre pri rysovanie, kedy nie je účelom priberanie váhy. Je oceňovaný ako veľmi dobrý "spaľovač tuku". Často je možné vidieť niekoľko kulturistov užívajúcich oxandrolon dva mesiace pred súťažou. Je tiež doporučovaný pri stavoch katabolizmu či strate aktívnej telesnej hmoty súvisiace s AIDS, rakovinou, osteoporózou a hepatitídou. Pre dostatočný účinok sa odporúča 40-80 mg / deň.
 
Kúpiť Oxandrolone
 
 
GW-1516 Maximum Endurance

Silné spaľovanie prebytočného tuk v dôsledku zvýšenej absorpcie glukózy do tkanív a zvyšenej expresie génov, ktoré sa podieľajú na využití lipidov (namiesto svalových bielkovín a sacharidov sa spaľuje tuk)Veľký nárast sily a vytrvalosti vášho tela. Športový výkon ako celok môže byť zvýšený až o 44%!
Zvýšením príjmu glukózy do tkaniv kostrových svalovZvýšenou expresiou génov, najmä génov podieľajúcich sa na prednostnom použití lipidov (spaľujúcich tukové tkanivo namiesto sacharidov a bielkovín, za účelom uvoľnenia energie).  Tento posun mení metabolizmus tela v prospech spaľovania tukov na energiu, súčasne použitieGW-1516 zabráni svalovému katabolizmu alebo zníženej hladine cukru v krvi.
 
Kúpiť GW-1516Fluoxymesteron
 
Je silný androgén, ale má iba mierne anabolické účinky. Užíva sa orálne. Výraznou mierou prispieva k získaniu svalovej tvrdosti a sily. Svalové prírastky sú mierne.Využíva sa najmä v silových a bojových športoch. Pri dávkach do 20mg nezadržiava vodu takmer vôbec. Je veľmi hepatoxický, má veľmi veľa vedľajších účinkov, teda akné, krvácanie z nosa, bolesti hlavy, problémy s trávením, silné zníženie produkcie vlastného testosterónu, nárast agresivity, vypadávanie vlasov. Gynekomastia a vysoký krvný tlak sa vyskytujú iba pri vysokom dávkovaní. Používa sa najme v diéte.
Fluoxymesteron nemá medzi anabolickými steroidmi vážnu konkurenciu čo sa týka extrémne hepatotoxicity. Je to vôbec najškodlivejšie z bežne užívaných steroidov. Na chrbát mu dýchajú len oxymetholon a Methyltestosterone. Užívatelia fluoxymesteronu môžu pozorovať hlavne veľký vzrast agresivity a tiež zvýšenie počtu červených krviniek. Používajú ho iba siloví športovci, pretože fluoxymesteron zvyšuje silu bez zväčšenie svalovej hmoty (vôbec nearomatizuje), a kulturisti ho berú na zlepšenie tvrdosti svalstva. Absencia aromatizácie (vďaka skupine OH) je však slabou výhodou, ak si uvedomíme, že mnoho športovcov užívajúcich nekontrolovateľne fluoxymesteron skončilo na oddeleniach intenzívnej starostlivosti. Vplyvom 5-alfa reduktázy sa fluoxymesteron tiež veľmi ochotne konvertuje na potentný androgény, ktoré spôsobujú silné akné a padanie vlasov. Už v nízkych dávkach silne potláča tvorbu telesného testosterónu.
 
Kúpiť Fluoxymesteron

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.