Menu

Cart
Test Cypionate MagnusTest Cypionate Magnus
zoom

Test Cypionate

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Magnus Pharmaticals Email
Array
Predajná cena 29 €
  • Popis
  • Recenzie

Popis:

Je rozpustný v oleji. Jedná sa o silne androgénne a anabolicky pôsobiaci, ľahko aromatizujúci prostriedok. Zvyšuje svalový objem, hmotnosť a silu. Dosiahnuté výsledky po vysadení prudko klesajú. Pôsobí dramaticky na zníženie endogénnej produkcie testosterónu. Spôsobuje nadmerné zadržiavanie vody v tele a preto sa najčastejšie používa v objemovej príprave. Vedľajšie účinky sú rovnaké ako pri Tst enanthate.

Tento prostriedok vzhľadom na to, že je vyrábaný prevažne v USA, patrí údajne k najčastejšie zneužívaným práve športovcami tejto krajiny. Dokonca som sa stretol s tvrdením, že je to americká verzia európskeho testosterone enanthate s rovnakými účinkami, vlastnosťami a aj vedľajšími účinkami. Z dostupných informácií vyplýva, že sa jedná o silne androgénne a anabolicky pôsobiaci, ľahko aromatizujúci prostriedok. Dopingoví konzumenti udávajú jeho vynikajúce účinky na zvýšenie svalového objemu, hmotnosti a sily. Jedným dychom sa však priznáva veľká nestabilita týchto výsledkov, ktoré prudko klesajú po jeho vysadení. Je to prirodzené, pretože pôsobí dramaticky na zníženie endogénnej produkcie testosterónu a zároveň spôsobuje nadmerné zadržiavanie vody v tele. Skúsení dopingoví konzumenti však tento problém vedia minimalizovať dodatočným zneužitím antiestrogénnych prostriedkov (tamoxifen citrate, mesterolone) a prostriedkov schopných vplývať na zvýšenie produkcie telu vlastného testosterónu (HCG). Vedľajšie účinky sú zhodné s tými, ktoré sú uvádzané pri prostriedku testosterone enanthate.

Zneužívané dávky:

Má dlhý half-life, preto sa užíva v dávkach 200-1500 mg raz za 4-7 dní. Užíva sa zvyčajne po dobu 6-8 týždňov. Nedoporúča sa užívať ženám! Jeho detekčná doba je 3 mesiace.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.