Menu

Cart
Testosterone Cypionate Swiss RemediesTestosterone Cypionate Swiss Remedies
zoom

Testosterone Cypionate Swiss Remedies

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Swiss Remedies Email
Array
Predajná cena 61 €
Upozorniť ma
 • Popis
 • Recenzie
 • TESTOSTERONE CYPIONATE

  Andro-Cyp, Androgen-860, Andronate, Biosterone, Ciclostrone, C.P.T., Cyclotestex, Cyclovirex, depAndro, Depostomead, Depo-Testosterone, Depotrone, Depovirin, Dep-Test, Dep-Testosterone, Devirin, D-Test, Durandro, Jectatest, Malogen, Cyp., Neo-Testosterona depositum, Pentosteron, Pertestis depositum, Proterona, Retar-Gen A, Sadiferol, Supertest, Tardotest, Testa-C, Testergon, Testex Leo prolongatum, Testobios depositum, Testodrin prolongatum, Testo-Endo Retardo, Testoject, Testorit-Deposito, Testorolland-Depot, Testosterone Deposito, Testosterone Lusofarmaco Depositum, Testosterone Retard, Testovister-Depot, Testro-Depo, Testromed-P.A., T-Ionate, Viridepon depot, ...

  Terapeutická aplikácia:

  Substitučná terapia testosterónom pri hypogonadizme mužov (napr. po kastrácii), eunuchoidizmus, endokrinne podmienená impotencia, príznaky mužského klimaktéria - znížená mentálna a telesná aktivita, určité formy neplodnosti spôsobené poruchami spermatogenézy, osteoporóza spôsobená nedostatkom androgénov.

  Popis:

  Tento prostriedok vzhľadom na to, že je vyrábaný prevažne v USA, patrí údajne k najčastejšie zneužívaným práve športovcami tejto krajiny. Dokonca som sa stretol s tvrdením, že je to americká verzia európskeho testosterone enanthate s rovnakými účinkami, vlastnosťami a aj vedľajšími účinkami. Z dostupných informácií vyplýva, že sa jedná o silne androgénne a anabolicky pôsobiaci, ľahko aromatizujúci prostriedok. Dopingoví konzumenti udávajú jeho vynikajúce účinky na zvýšenie svalového objemu, hmotnosti a sily. Jedným dychom sa však priznáva veľká nestabilita týchto výsledkov, ktoré prudko klesajú po jeho vysadení. Je to prirodzené, pretože pôsobí dramaticky na zníženie endogénnej produkcie testosterónu a zároveň spôsobuje nadmerné zadržiavanie vody v tele. Skúsení dopingoví konzumenti však tento problém vedia minimalizovať dodatočným zneužitím antiestrogénnych prostriedkov (tamoxifen citrate, mesterolone) a prostriedkov schopných vplývať na zvýšenie produkcie telu vlastného testosterónu (HCG).

  Vedľajšie účinky sú zhodné s tými, ktoré sú uvádzané pri prostriedku testosterone enanthate.

  Zneužívané dávky:

  Z dostupných informácií vyplýva, že zneužitie tohto prostriedku sa pohybuje v rozmedzí 250-1000 mg v jednom týždni.

  Forma:

  injekčné ampuly s obsahom 50 mg, 100 mg, 200 mg, 250 mg.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.