Menu

Cart
Testosterone Enanthate Swiss RemediesTestosterone Enanthate Swiss Remedies
zoom

Testosterone Enanthate Swiss Remedies

Nie je ešte ohodnotené Výrobca Swiss Remedies Email
Array
Predajná cena 44 €
 • Popis
 • Recenzie
 • TESTOSTERONE ENANTHATE

  Androgyn L.A., Andro L.A.200, Androtardryl, Andryl, Anthatest, Arderone, Atlatest, Delatest, Delatestryl, Depo-Testro-Med, Depotestrone, Despavir, Dura-Testate, Dura-Testosterone, Enarmon-Depot, Enosteron, Ergoteston, Everone, Exten Test, Malogen L.A., Malogex, Orquisteron-E-Depot, Primoniat-Depot, Primotest-Depot, Primoteston-Depot, Proviron-Depot, Reposterone, Repo-Test, Repo-Testro Med, Retandros-200, Span-Test, Tesone L.A., Testahome-Depot, Testanate, Testanthate, Testate, Testinon Depot 250 mg, Testisan-Depo, Testo-Enant, Testofort, Testone L.A., Testoron retard, Testosteron depo, Testosteron-Depot-Amp., Testostérone, Théramex, Testosteronum Prolongatum, Testostroval, Testoviron-Depot, Testrin-P.A., Testrolen, ...

  Terapeutická aplikácia:

  U chlapcov je používaný v spojení s terapiou zameranou na urýchlenie rastu, hypogonadizmus zapríčinený nedostatkom androgénov, u žien pri niektorých formách anémie.

  Popis:

  Z dostupných informácii vyplýva, že sa jedná o prostriedok, ktorý je dopingovými konzumentmi zneužívaný ako čisto objemový anabolicko-androgénny steroid. Svojimi výstavbovými účinkami údajne predčí aj tzv. hardsteroidy (oxymetholone, trenbolone, methandienone), ktoré sú považované za jedinečné pri zneužití zameranom na nárast brutálnej hmoty. Má silné androgénne pôsobenie s intenzívnou anabolickou aktivitou, ktoré vyvolávajú vysokú retenciu vody, nárast svalovej hmoty a excelentný vzrast silového potencionálu oceňovaný najmä medzi silovými dopingovými konzumentmi. Uvádzané sú aj vynikajúce regeneračné schopnosti, ktoré dosahujú vraj tak vysoké parametre, že ten, kto užíva testosterone enanthate môže po dvoch-troch hodinách od intenzívneho tréningu nôh, bez ťažkostí ešte absolvovať povedzme tréning chrbta. Spomínané sú aj vysoké stavy napumpovanosti. Zneužívaný je i športovcami, ktorí vplyvom dlhoročného ťažkého tréningu trpia chronickými bolesťami kĺbov a stavcov, na zmierenie týchto bolestí prejavujúcich sa práve pri cvičení.

  Za nadpriemerné výsledky dosiahnuté prostriedkom testosterone enanthate sa však musí zaplatiť vo forme neobvykle bohatých negatívnych vlastností. Prostriedok veľmi ľahko aromatizuje, následkom čoho v dobe zneužitia sú veľmi časté tzv. feminizačné prejavy (obaľovanie sa tukom v bokoch, gynekomastia), prudko znižuje endogénnu produkciu testosterónu, bežný je vzrast krvného tlaku, akné na chrbte, hrudníku a ramenách, ktoré ale nastupujú často až po vysadení prostriedku. Samozrejmosťou je znížená spermatogenéza a miestami až neovládateľná agresivita. Zaujímavá je informácia o tom, že jeho negatívne pôsobenie na pečeň v porovnaní s orálne podávanými steroidmi je ale nepomerne nižšie.

  Zneužívané dávky:

  Napriek tomu, že sa jedná o dlhodobo pôsobiaci depotný prostriedok s účinkom 2-3 týždne, dopingoví konzumenti uprednostňujú výrazne kratšie intervaly medzi jeho aplikáciou. Z dostupných informácii je zrejmé, že časté sú kombinácie takmer so všetkými jestvujúcimi anabolicko-androgénnymi steroidmi, pričom údajne vždy sú pokryté tie "správne" receptory zaručujúce efekt požadovaný dopingovým konzumentom. Týždenné dávky sa pohybujú v rozsahu 250-1000 mg, pričom jednorázovo zneužívané denné množstvo nepresahuje 500 mg.

  Forma:

  injekčné ampuly s obsahom 50 mg, 100 mg, 125 mg, 180 mg, 200 mg, 250 mg.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

STEROIDY-SARMS.COM PRODEJ

Bezpečné dodanie na dobierku. Všetky balíky sú dodávané v diskréton balenie.

SR CR DOPRAVA ZDARMA pri objednávke nad 190 €!
Všetky naše výrobky sú k dispozícii.